32 762 80 10

Czym są Systemy Ram Ekspozycyjnych  

Systemy Ram Ekspozycyjnych obejmują szeroką gamę produktów przeznaczonych do stałej, okazjonalnej czy tymczasowej ekspozycji wszelkiego typu informacji. System Aluminiowych Ram QUBE obejmuje ramy ścienne, stojaki na plakaty czy szeroko pojęte modułowe systemy wystawiennicze w dowolnej modyfikacji. Przykładowo Ramy Ekspozycyjne Informacyjne stanowią jedną z najbardziej popularnych form prezentacji wizualnej. Cienki aluminiowy profil ram systemu QUBE nie ogranicza pola widzenia. Stanowiąc niewielki ułamek powierzchni ekspozycyjnej pozwalaja na niezaburzoną prezentację właściwych treści. Ekspozycje wykonane na bazie naszych Ram QUBE doskonale sprawdzają się zarówno w zatłoczonych miejscach jak i w otwartych przestrzeniach. W szczególności tam, gdzie potrzebna jest częsta wymiana informacji czy innej ekspozycji. Przedstawiamy szeroki wachlarz modeli zarówno przeznaczonych do wewnętrz jak i do ekspozycji zewnętrznych. W zależności od sytuacji polecamy ramy do ekspozycji jednostronnych jak też do ekspozycji i dwustronnych. Ramy Systemu QUBE dostosowane są do różnych formatów i wielkości plakatów itp. Ramy QUBE mogą być wykonane w różnych wersjach kolorystycznych dostoasowanych do pomieszczeń, w których będą instalowane jak też do upodobań zamawiającego. Dbamy także o bezpieczeństwo ekspozycji poprzez stosowanie różnych sposobów montażu o poprzez stosowanie różnych formatów utrudniających otwarcie gablot. Tym samym pozwala to na szczególnie przystosowanie modelu ramy do potrzeb użytkowanika.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-28 / utworzono 2018-04-10, Siemianowice Śląskie
 

Systemy ram QUBE

System Ram QUBE

Ramy QUBE – nowoczesny System Ram i akcesorii, - służy do aranżacji przestrzeni, przystosowany do wielokrotnego użytku oraz do stałych prezentacji, o wszechstronnych możliwościach i zastosowaniu. Unikalna propozycja w branży systemów wystawienniczych.
 
Podstawowe elementy, które składają się na System QUBE to dwa rodzaje ram wykonanych z lekkich profili aluminiowych:
 
1. rama QUBE wypełniona płytą
2. rama QUBE wypełniona tkaniną
 
a także:
1. łączniki proste i kątowe
2. zawiasy
 
oraz szeroki zestaw funkcjonalnych akcesorii.
 

czytaj o Systemie Ram QUBE  

Tworzą one SYSTEM, współgrają ze sobą - można je łączyć i wykorzystywać w różnych konfiguracjach oraz wykorzystywać do różnych zastosowań.
 
Podstawowe cechy Systemu QUBE to:
 
czysta forma - elementy konstrukcyjne ekspozycji zostały ograniczone do minimum, dzięki temu to przekaz graficzny umieszczony na panelach staje się najważniejszy
 
modułowość i kompaktowość - niczym klocki, ramy pasują do siebie, wpływają na wyobraźnię, zapakowane zajmują mało miejsca, użyte - stanowią przestrzenne konstrukcje
 
rekonfigurowalność - używając jednego zestawu ram i akcesorii stworzyć można wiele różnych od siebie stoisk, elementów podziału przestrzeni i innych aranżacji
 
prosty montaż, demontaż - system QUBE został tak skonstruowany aby znacznie ograniczyć użycie narzędzi, nie są one potrzebne do łączenia podstawowych elementów. Ramy aluminiowe są lekkie i nie wymagają wysiłku, aby je rozstawić i złożyć.
 
łatwy transport i magazynowanie - akcesoria takie jak wózki, pokrowce, skrzynie, sprawiają że zestaw ram po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, jest mobilny i zabezpieczony w czasie magazynowania przed kurzem i brudem.
 
oszczędność - raz zakupiony zestaw ram można wykorzystywać wielokrotnie, także przy różnych tematycznie imprezach i przedsięwzięciach - można stworzyć wiele różnych konstrukcji, zarówno pod względem kształtu i układu, jak i zastosowania, wymieniając jedynie grafikę.
 

Montaż Ram Omega QUBE Line - Zobacz jakie to proste!

  1. Ramy QUBE przed rozłożeniem są poręczne i wygodne w transporcie – umieszczone na specjalnych wózkach.
  2. Pojedyncze panele montujemy ze sobą za pomocą specjalnych łączników, które nie wymagają użycia narzędzi.
  3. Ramy ekspozycyjne można łączyć pod różnymi kątami, tworząc złożone konfiguracje.
  4. Po złożeniu stelaża panele QUBE wypełniamy wcześniej przygotowaną lekką płytą PCV.
  5. Każdy element zabudowy można w dowolnym momencie zastąpić innym, bez konieczności demontowania całej konstrukcji.
  6. Zaufaj systemowi ram aluminiowych Omega System i ciesz się perfekcyjnym stanowiskiem targowym, które zmontujesz szybko i bez wysiłku.

Co jeszcze można stworzyć z Ram QUBE? Zadzwoń 327628010, a my podsuniemy Ci kilka pomysłów!

Ramy QUBE wypełnione płytą :

Ramy mogą być wykonane w formatach dostosowanych do potrzeb, najczęściej jednak wykonywane są w wymiarach standardowych.
 
Wymiary standardowe:

Płyty mocowane do ram za pomocą:

Ramy QUBE wypełnione tkaniną :

Łączniki QUBE

System QUBE to także mocne łączniki, które dają możliwość :

Podstawowe kąty to:

Łączniki dla kształtów nietypowych :

Zawiasy QUBE

Zawiasy QUBE, wykorzystywane są do łączenia ram i ustawiania ich płynnie pod dowolnymi kątami.

Na uwagę zasługuje ich nowatorski charakter, który łączy dwie powyższe cechy, niespotykane w tego rodzaju konstrukcjach.
 
Zawiasy służą także do budowy drzwi.

Wspólnotowy Wzór Przemysłowy

Elementy Systemu QUBE są zastrzeżonymi Europejskimi Wzorami Przemysłowymi.


Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Systemy Ram QUBE nie zapomnij

tutaj jesteś
Ramy QUBE

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook