32 762 80 10

Stojak SQ70-TV Informacyjny Reklamowy z uchwytem na telewizor, monitor  

Żyjemy w czasach, w których obraz dynamiczny, animowany czy wideo przemawiają skuteczniej niż wszystkie inne statyczne formy przekazu. Dlatego kiedy tylko jest taka możliwość, rekomendujemy naszym Klientom, aby wprowadzali na swoje stanowiska wystawiennicze elementy multimedialne. Właśnie w tym celu nasze stojaki QUBE o szerokości 70 cm stworzyliśmy także w wersji z uchwytem na monitor lub telewizor.
 
Stojaki QUBE występują w dwóch wersjach – szerokie na 50 cm i na 70 cm. W obu przypadkach zbudowane są z ram aluminiowych anodowanych w kolorze srebrny mat i wypełnionych płytą PCV. Płyta może być zadrukowana grafiką bądź oklejona folią – zgodnie z życzeniem Klienta. Stojaki szerokie na 50 cm mają uchwyty na ulotki montowane po bokach, natomiast stojaki 70-centymetrowe uchwyty na ulotki mają przytwierdzone od frontu płyty PCV. W wersji z monitorem kieszenie na ulotki są dwie, umieszczone obok siebie, a ponad nimi znajduje się uchwyt na ekran.
 
Przy wyborze takiego rozwiązania, to jest stojaków QUBE z uchwytem na telewizor / monitor, rekomendujemy stonowaną kolorystykę płyty PCV. Umieszczenie na płycie danych adresowych firmy, logo bądź wieloelementowych grafik jest wysoce polecane na stojakach 50-centymetrowych, w przypadku których powierzchnia stojaka jest pusta, a ulotki znajdują się po bokach. Jeśli na stojaku zamontujemy kieszenie na ulotki i monitor, dobrze jest ograniczyć dodatkowe dekoracje, by Klienci odwiedzający nasze stanowisko wystawiennicze na targach branżowych nie poczuli się przytłoczeni nadmiarem bodźców. Grafika w kolorach firmowych albo element graficzny charakterystyczny dla Państwa działalności w zupełności wystarczą, by przyciągnąć uwagę Klientów. Najmocniejszym akcentem stojaka QUBE w wersji z uchwytem na monitor / telewizor będzie oczywiście sama prezentacja multimedialna bądź film wyświetlany na ekranie.
 
Jak wszystkie produkty firmy Omega System, stojaki QUBE montuje się bez użycia narzędzi. Co za tym idzie, są one łatwe do przenoszenia z miejsca na miejsce, to jest z jednej hali wystawienniczej do innej bądź do siedziby firmy. Montaż i demontaż zajmują zaledwie kilka chwil i nie ma potrzeby zatrudniania do tego dodatkowej ekipy, co oszczędza nie tylko czas, ale też pieniądze. Polecamy wybór stojaków QUBE w wersji z uchwytem na monitor, jeśli pragną Państwo zyskać zainteresowanie Klientów prezentacją multimedialną.
 
Podsumujmy - obraz dynamiczny, animowany czy wideo przemawiają skuteczniej niż statyczne formy przekazu. Zatem na stanowiska wystawiennicze rekomendujemy elementy multimedialne. Polecamy Prosty Stojak Reklamowy Informacyjny SQ70-TV QUBE o szerokości 70 cm w wersji z uchwytem na monitor czy telewizor i z 2 kieszeniami na ulotki. Stojak o szerokości 50 lub 70 cm zbudowany jest z ram aluminiowych anodowanych wypełnionych płytą PCV zadrukowaną grafiką lub oklejoną folią. Stojak z 50 cm uchwytem na monitor / telewizor ma 2 kieszenie na ulotki, umieszczone po bokach, a stojaki 70-centymetrowe uchwyty na ulotki mają przytwierdzone od frontu płyty obok siebie, a ponad nimi znajduje się uchwyt na ekran. Montaż i demontaż bez specjalistycznych narzędzi. Proszę pamiętać, że w obecnych czasach to właśnie przyciąga uwagę najbardziej.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-20 / utworzono 2018-11-20, Siemianowice Śląskie
 

Stojak z uchwytem na telewizor

widok produktu ogólny-front-bok-zbliżenie

Stojak TV Omega QUBE Line - PROSTY_TV

Informacje podstawowe o ofercie
- przedstawione poniżej informacje nie są ofertą w rozumieniu kh, kc
- podana cena, wzornictwo i inne elementy wykonania mogą ulec zmianie
- sprawdź cenę: omegasystem@omegasystem.pl  lub 32 762 80 10
OPIS i CHARAKTERYSTYKA WYKONANIA
nazwa: Stojak Omega QUBE Line - TV
nr katalogowy: SQ70-TV
 
Wymiary podstawowe
szerokość: 70 cm
wysokość: 200 cm
 
BUDOWA STANDARDOWA
- konstrukcja: rama aluminiowa anodowana / kolor srebrny mat
- wypełnienie dwustronne: płyty pcv 4mm, z naniesioną grafiką
- podstawy stalowe montowane do boku
- uchwyt na monitor / telewizor, TV
- półka na ulotki
 
WARIANT WYKONANIA
- konstrukcja: rama aluminiowa malowana na dowolny kolor z palety RAL,
- wypełnienie: płyta kompozytowa z naniesioną grafiką lub oklejona folią
 
MONTAŻ stoiska nie wymaga użycia narzędzi
 
Czas realizacji
około 10 dni roboczych, produkt nowy, wykonywany na zamówienie
 
Dostawa do Klienta
możliwa dostawa do klienta za dodatkową opłatą
 
Cena wersji standardowej
*cena netto 1381.30 PLN
*cena brutto 1699.00 PLN
*cena nie obejmuje monitora, TV
*cena obowiązuje od 1.11.2018 i może ulec zmianie
 
Możliwość wykonania stoiska wg indywidualnego projektu Zamawiającego.

Zobacz inne produkty z tej grupy, przejdź do karty produktu

Aby uzyskać więcej informacji o produktach, o aktualnych cenach itp. -
zadzwoń lub wyślij e-mail

tutaj jesteś
SQ70_TV

Tutaj przejdziesz do karty innego produktu


Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Stojak Reklamowy Omega QUBE Line nie zapomnij  

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook