32 762 80 10

Stojaki Reklamowe, Elementy i Konstrukcje Zabudowy Targowej  

Dyskretne, ale skuteczne – stojaki reklamowe
 
Mała rzecz, a cieszy – oko klienta i serce właściciela. Może uznasz, że brzmi to górnolotnie, ale co jeśli powiemy Ci, że już teraz Twoja firma może wejść w posiadanie stojaków reklamowych o niezliczonych możliwościach wykorzystania?
 
Statywy reklamowe, zabudowy QUBE mają jedno zadanie – reklamować Twoją firmę. Jak to robią? Sama konstrukcja schodzi w cień, by wyeksponować grafiki. Możesz je wykorzystać jako konstrukcje / stojaki na ulotki informacyjne czy statywy reklamowe, stojaki z planszami, potykacze i na każdy inny sposób, jaki przyjdzie Ci do głowy.
 
Konstrukcje i zabudowy z ram QUBE przydadzą Ci się nie tylko w siedzibie firmy, ale też na stoiskach wystawienniczych czy jako elementy zabudowy targowej. Zamontuj na naszych stojakach reklamowych ekran telewizyjny albo półki na ulotki, a dodatkowo uatrakcyjnisz przekaz. Gwarantujemy, że klienci Cię zapamiętają – a taki jest przecież cel każdej targowej ekspozycyjnej zabudowy wszystkich stoisk wystawienniczych!
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-20 / utworzono 2018-02-12, Siemianowice Śląskie
 

Stojaki QUBE Reklamowe

podgląd produktów tej kategorii

Stojaki Reklamowe QUBE

Czasem nie potrzeba wiele, żeby spełnić ważne zadanie. Stojaki reklamowe QUBE zostały zaprojektowane jako dodatkowe elementy konstrukcje zabudowy targowej albo konstrukcje reklamowe w biurach i na stoiskach wystawienniczych. W cienkich aluminiowych ramach zamknęliśmy tablice z nadrukowaną grafiką, które same w sobie są już dobrą reklamą. Dodatkowo statywy reklamowe QUBE mają możliwość zamocowania kieszeni lub półek na ulotki oraz uchwytów na telewizor. Stojaki QUBE dostępne są w różnych rozmiarach, można je też łączyć w moduły i dowolnie przestawiać.
Nawet jeśli klient nie zabierze ze sobą ulotki, spojrzy na Twoje stojaki reklamowe i zapamięta Twoje logo. A w odpowiednim czasie wróci, by skorzystać z Twoich usług!

Przejdź do karty produktu

Aby uzyskać więcej informacji o produktach -
zadzwoń lub wyślij e-mail

Na karcie produktu - charakterystyczne cechy produktu, pełny opis, wymagania, orientacyjna cena itp.


Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Stojaki Reklamowe QUBE nie zapomnij

tutaj jesteś
STOJAKI QUBE

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook