32 762 80 10

Stoiska Shop-in-Shop 

Wyobraźmy to sobie: duża hala, którą musimy zagospodarować w ten sposób, żeby wydzielić wyraźny kąt na przestrzeń sprzedażową. W jaki sposób to zrobić przy stosunkowo niewielkim nakładzie kosztów i minimalnym nakładzie pracy? Wystarczy skorzystać z oferty Omega System i zainwestować w ramy aluminiowe z rodzaju Shop-in-shop.
 
Dzięki unikatowemu pakietowi ram aluminiowych stworzą Państwo zabudowę pod stoisko sprzedażowe, która nie dość, że będzie estetyczna, to jeszcze przyciągnie Klientów ciekawym układem i grafiką. Na ramach aluminiowych można osadzić własne wypełnienia w postaci płyty bądź tkaniny – w kolorach i z logo Państwa firmy, dowolnie zadrukowane, a do tego łatwe do wymienienia na nowe!
 
System Shop-in-shop to rozwiązanie, które sprawdza się w każdych okolicznościach. Takie mobilne konstrukcje dają o wiele więcej możliwości niż stała zabudowa. A do tego sprzyjają innowacyjnym rozwiązaniom. O wiele łatwiej jest się zdecydować na zmianę, jeśli wymaga ona jedynie przełożenia kilku ram albo wymiany grafik osadzonych na profilach aluminiowych.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-07-01 / utworzono 2018-06-02, Siemianowice Śląskie
 

Stoiska typu Shop-on-Shop

Prezentacje typu Shop-in-Shop w systemie OMEGA QUBE


Stoiska prezentacyjne typu Shop-in-shop. Shop-in-shop to wyjątkowe rozwiązanie dla naprawdę wymagających Klientów. Przestrzenie w halach wystawowych czy w wielkich centrach handlowych nie muszą już stanowić dla Państwa przeszkody. Wystarczy raz zainwestować w system ram aluminiowych Shop-in-shop, by w krótkim czasie wznieść ciekawą konstrukcyjnie i bogatą graficznie zabudowę, tworzącą punkt sprzedażowy. A wszystko to z logo i w kolorach Państwa firmy! Przykłady realizacji z wykorzystaniem ram Omega System znajdą Państwo na poniższych grafikach.


Stoisko Shop-in-shop System QUBE-1


Aranżując przestrzeń sprzedażową, trzeba zadbać przede wszystkim o jasny przekaz. Klient powinien nie tylko nabyć nasz produkt, ale także zapamiętać nas na dłużej – skojarzyć logo i kolory marki. Właśnie dlatego system ram aluminiowych QUBE Shop-in-shop staje się tak popularny. Proste ramy aluminiowe są jedynie bazą, którą można wypełnić tkaniną bądź płytą z dowolnym nadrukiem. Stworzą Państwo dzięki temu unikalną przestrzeń, w swoich kolorach, rozpoznawalną z daleka.

stoisko shop-in-shop-QUBE-1: rozmiar: 199,29 KB; format pliku: PDF
 


Stoisko Shop-in-shop System QUBE-2


Dodatkowe elementy montowane do ram aluminiowych to jeszcze jedna korzyść, jaką zyskują Państwo, decydując się na zaufanie produktom Omega System. Do naszych ram można zamontować stojaki na ulotki, uchwyty na sprzęt audio i wideo, oświetlenie oraz uchwyty na produkty i elementy ekspozycji. Wszystkie te dodatki, podobnie jak płyty wypełniające ramy, są wymienne i można je dowolne przearanżować, w zależności od potrzeb.

stoisko shop-in-shop-QUBE-2: rozmiar: 136,26 KB; format pliku: PDF
 


Stoisko Shop-in-shop System QUBE-3


Jeśli zależy Państwu na unikalnej konstrukcji, a przy tym na możliwościach rearanżacji stoiska sprzedażowego bez ponoszenia za każdym razem dodatkowych kosztów – rozwiązanie QUBE Shop-in-shop okaże się dla Państwa idealnym wyborem. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy wsłuchają się w Państwa potrzeby i doradzą najbardziej optymalne rozwiązanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

stoisko shop-in-shop-QUBE-3: rozmiar: 258,80 KB; format pliku: PDF
 


zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook