32 762 80 10

Wzory Stoisk Wystawienniczych Q36/n 

Stoiska QUBE Q36 to największe konstrukcje wystawiennicze, jakie mamy do zaoferowania w podstawowym pakiecie. Z trzydziestu sześciu ram aluminiowych o wymiarach 125 x 100 cm mogą Państwo zbudować stoiska wystawiennicze, stworzyć stałą zabudowę przestrzeni biurowej albo wydzielić boksy w pomieszczeniach typu open space. A wszystko to w rekordowo krótkim czasie i z wieloma możliwościami modyfikacji.
 
Ponieważ ramy aluminiowe są lekkie i łączą się ze sobą za pomocą słupów, łączników lub zawiasów systemowych, można je szybko zamontować i zdemontować, zależnie od potrzeb. Dodatkowo na ramach można osadzić dowolne wymienne grafiki – na płótnie bądź płycie, dzięki czemu zmiana aranżacji stoiska to zaledwie moment.
 
Zachęcamy Państwa do kontaktu z firmą Omega System i do wspólnego stworzenia projektu zabudowy stoiska wystawienniczego. Nasi eksperci podpowiedzą najlepsze rozwiązanie i pomogą dobrać pakiet odpowiedni dla Państwa potrzeb.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-07-01 / utworzono 2018-06-02, Siemianowice Śląskie
 

Stoiska Wystawiennicze Q36/n

Stoiska wystawiennicze Q36/n przegląd


Z trzydziestu sześciu ram zbudują Państwo już nie tylko proste stanowisko targowe. Można dzięki nim podzielić przestrzeń na boksy, stworzyć odosobnione miejsca spotkań czy miejsca do swobodnej rozmowy – nawet w najbardziej zatłoczonej hali wystawienniczej. Dzięki systemowi ram aluminiowych o wymiarach 125 x 100 cm, łączonych pod różnymi kątami, szybko zbudują Państwo unikalną przestrzeń na każdym evencie branżowym. Zapraszamy do obejrzenia przykładów na zdjęciach poniżej.


Stoisko Q36/01


Ramy aluminiowe wypełnione zadrukowaną płytą lub tkaniną, połączone ze sobą w większe konstrukcje to idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju imprezy i targi branżowe.

stoisko Q36/1: rozmiar: 3,96 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q36/02


Omega System oferuje ramy aluminiowe, które można łączyć pod dowolnymi kątami za pomocą łączników, słupów lub zawiasów systemowych.

stoisko Q36/2: rozmiar: 3,40 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q36/03


Krawędzie ram aluminiowych QUBE Q36 są na tyle dyskretne, że nie rzucają się w oczy. Dzięki czemu bardzo łatwo przychodzi nam wyeksponowanie grafik umieszczonych na zadrukowanych płytach bądź tkaninach.

stoisko Q36/3: rozmiar: 2,66 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q36/04


Ramy w systemie QUBE Q36 mają standardowe wymiary 125 x 100 cm. A ponieważ w skład zestawu wchodzi aż trzydzieści sześć elementów, można z nich tworzyć naprawdę monumentalne konstrukcje.

stoisko Q36/4: rozmiar: 3,70 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q36/05


Będą Państwo w stanie zbudować nie tylko ściankę wystawową będącą tłem stanowiska na targach, ale także wydzielić większą przestrzeń, w której można będzie ustawić stoliki albo zaaranżować chociażby mały plac zabaw dla dzieci w przypadku wystaw produktów z branży dziecięcej.

stoisko Q36/5: rozmiar: 2,99 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q36/06


W ściankach Omega System można tworzyć otwory drzwiowe, niższe murki czy płotki – wszystko po to, by optymalnie rozdzielić przestrzeń i dopasować ją do potrzeb danej wystawy.

stoisko Q36/6: rozmiar: 3,09 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q36/07


Z trzydziestoma sześcioma elementami do zabudowy możliwości aranżacji jest już na tyle dużo, że z powodzeniem wydzielą Państwo za ich pomocą wiele boksów, a nawet stworzą kilka niezależnych stoisk wystawowych.

stoisko Q36/7: rozmiar: 4,23 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q36/08


Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Omega System, którzy pomogą w zaaranżowaniu przestrzeni i podpowiedzą najlepsze rozwiązania z wykorzystaniem systemu QUBE Q36.

stoisko Q36/8: rozmiar: 3,69 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q36/09


Nie potrzebują Państwo ani specjalistycznych narzędzi, ani specjalnie do tego celu wynajętej ekipy montażowej. Każdy członek Państwa zespołu z pewnością poradzi sobie ze złożeniem ścianek z ram aluminiowych. To jak zabawa klockami!

stoisko Q36/9: rozmiar: 4,26 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q36/10


Ogrom możliwości, jakie dają ścianki Omega System, może w pierwszym momencie przytłoczyć. Dlatego raz jeszcze zachęcamy do kontaktu ze specjalistami z naszej firmy, którzy doradzą, jaki pakiet będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni!

stoisko Q36/10: rozmiar: 3,01 MB; format pliku: PDF
 


zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook