32 762 80 10

Przykłady Stoisk Ekspozycyjnych Q30/n 

Z trzydziestu ram aluminiowych o wymiarach 125 x 100 cm można już zbudować naprawdę monumentalne konstrukcje System QUBE Q30 to nasza propozycja na duże wydarzenia branżowe, w czasie których mają Państwo do dyspozycji spory obszar do rozlokowania swojego stoiska targowego. Mogą też posłużyć jako zabudowa biura czy stacjonarny element przestrzeni wystawienniczej.
 
Trzydzieści ram można dowolnie ze sobą łączyć, stworzyć ścianki działowe, wydzielić boksy albo w inny sposób podzielić przestrzeń targową. Elementy łączące ramy umożliwiają składanie stoisk targowych pod różnymi kątami, nie są Państwo więc ograniczeni do zwyczajnych, prostopadłościennych konstrukcji. System QUBE Q30 to nowe możliwości w branży wystawienniczej!
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-07-01 / utworzono 2018-06-02, Siemianowice Śląskie
 

Stoiska Ekspozycyjne Q30/n

Stoiska Ekspozycyjne Q30/n przegląd


Duże wydarzenia wymagają złożonych rozwiązań, ale to wcale nie znaczy, że ich montaż musi być skomplikowany. Omega System udowadnia, że zbudowanie stoiska targowego może zająć zaledwie kilka chwil. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje stoisk ekspozycyjnych złożonych z ram aluminiowych z systemu QUBE Q30. To trzydzieści identycznych ram, które można dowolnie łączyć w proste bądź skomplikowane układy. Wszystko po to, żeby nadać Państwa stoisku ekspozycyjnemu niepowtarzalny charakter.


Stoisko Q30/01 Ekspozycyjne


Z trzydziestu ram aluminiowych o wymiarach 125 x 100 cm budujemy ścianki wystawowe i stoiska wystawiennicze. Ten pakiet daje naprawdę mnóstwo możliwości!

stoisko Q30/1: rozmiar: 2,30 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/02


Po pierwsze – wielkoformatowe grafiki. Każdą z ram aluminiowych można wypełnić płytą bądź tkaniną z nadrukiem. Połączenie ich w jedną całość tworzy naprawdę wielkie obrazy.

stoisko Q30/2: rozmiar: 2,47 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/03


Po drugie – unikalny system połączeń. Ścianki wystawowe zbudowane z ram Omega System łączymy za pomocą słupów, łączników lub zawiasów systemowych. I wcale nie muszą to być połączenia pod kątem prostym!

stoisko Q30/3: rozmiar: 2,37 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/04


Po trzecie – jeszcze o łączeniach. A jeśli nie kąty proste, to oznacza, że nasza przestrzeń wystawowa może zostać podzielona na boksy, które będą przypominać przyjazne kąty do spotkania z Klientem. A to sprzyja nawiązywaniu kontaktów!

stoisko Q30/4: rozmiar: 2,88 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/05


Po czwarte – aranżacja i rearanżacja przestrzeni. W każdym momencie mogą Państwo przestawić swoje ścianki wystawowe. Jeśli event jest przewidziany na kilka dni, a w każdym planują Państwo inną aktywność na stoisku wystawienniczym, wystarczy jeden system ram, by co dnia wydzielić zupełnie nową przestrzeń.

stoisko Q30/5: rozmiar: 2,70 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/06


Czy to jest skomplikowane? W żadnym wypadku! Nie potrzebują Państwo specjalistycznych narzędzi ani wybitnych umiejętności konstruktorskich. Nasze ramy łączą się ze sobą jak klocki. Każdy sobie z tym poradzi.

stoisko Q30/6: rozmiar: 2,65 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/07


Ruchome elementy, otwory drzwiowe, kotary, zamknięte boksy – wszystkie te udogodnienia uzyskają Państwo dzięki odpowiedniemu połączeniu ram aluminiowych dostępnych w pakiecie QUBE Q30.

stoisko Q30/7: rozmiar: 3,06 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/08


Jeśli okaże się, że taka liczba elementów jest dla Państwa trudna do zaaranżowania – proszę zwrócić się do naszych ekspertów. Specjaliści z Omega System są po to, żeby pomóc Państwu zaprojektować stanowisko wystawowe od A do Z.

stoisko Q30/8: rozmiar: 3,06 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/09


Czy oferując Państwu pakiet ram aluminiowych QUBE Q30, sprzedajemy tylko produkt? Nic bardziej mylnego – wraz z pakietem ram otrzymują Państwo nasze wsparcie, doradztwo i pomoc w zaaranżowaniu przestrzeni wystawowej.

stoisko Q30/9: rozmiar: 2,54 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/10


A co, jeśli liczba elementów okaże się zbyt mała, nawet w pakiecie QUBE Q30? Zaoferujemy Państwu dodatkowe ramy aluminiowe! Wszystkie produkty Omega System są ze sobą kompatybilne, można je dowolnie łączyć bez obaw, że coś nie będzie pasowało.

stoisko Q30/10: rozmiar: 4,04 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/11


Czy ramy bardzo rzucają się w oczy? By odpowiedzieć na to pytanie, proszę spojrzeć na poniższe grafiki. Podstawowym elementem, jaki Państwo dostrzegą, będzie grafika wypełniająca ramę. Elementy konstrukcyjne zostały zredukowane do minimum, żeby nie zaburzać odbioru.

stoisko Q30/11: rozmiar: 2,88 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/12


Z trzydziestu elementów da się stworzyć naprawdę monumentalne konstrukcje wystawiennicze. Pojawia się więc pytanie, czy są one stabilne. Otóż zadbaliśmy o to, by każda z naszych ram aluminiowych została osadzona mocno albo za pomocą łączenia do innej ramy, albo przytwierdzona do podłoża. Bez obaw, nic tych konstrukcji nie zniszczy!

stoisko Q30/12: rozmiar: 3,26 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/13


Ramy Omega System są przeznaczone do wystawiania nawet w plenerze. Właśnie dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, żeby konstrukcje były stabilne.

stoisko Q30/13: rozmiar: 2,55 MB; format pliku: PDF
 


Stoisko Q30/14


Po więcej informacji na temat systemu QUBE Q30 zapraszamy na nasze strony internetowe. Zachęcamy także do kontaktu z doradcami Omega System, którzy w przystępny sposób wyjaśnią Państwu mechanizm działania tych rozwiązań i dobiorą pakiet odpowiedni dla Państwa potrzeb.

stoisko Q30/14: rozmiar: 2,92 MB; format pliku: PDF
 


zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook