32 762 80 10

Stoiska targowe QUBE-Q i Shop-in-Shop-QUBE

Czy z identycznych ram można zbudować spektakularne stoiska targowe? Oczywiście – o ile do dyspozycji mają Państwo ramy Omega System. Opracowaliśmy innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się na każdej wystawie i evencie branżowym. Prezentujemy system ram aluminiowych w standardowym wymiarze 125 x 100 cm każda. Z tych ram można stworzyć rozbudowane stoiska targowe w różnych rozmiarach – wykorzystując od 10 do nawet 36 elementów.
 
Decydując się na zakup produktów Omega System, otrzymują Państwo pakiet identycznych ram aluminiowych, które można łączyć w dowolne układy. Ściany ram łączymy za pomocą słupów, łączników lub zawiasów systemowych, co dodatkowo pozwala na zwiększenie liczby możliwych do zaprojektowania układów.
 
Zachęcamy do kontaktu z firmą Omega System w celu dobrania optymalnego pakietu ram spośród stoisk: Q10, Q20, Q30 i Q36. Dostępne jest także rozwiązanie Shop-in-shop, dzięki któremu stworzą Państwo w rekordowo krótkim czasie prawdziwy kąt sprzedażowy w hali wystawienniczej.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-06-02 / utworzono 2018-06-02, Siemianowice Śląskie
 

Stoiska QUBESTAND Qn

Omega System przedstawia:

Stoiska targowe QUBE-Qn i Shop-in-Shop-QUBE

Funkcjonalne, a zarazem przyciągające uwagę stoisko targowe to połowa sukcesu na eventach branżowych. Doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy Państwu proste rozwiązanie, które może zaowocować wieloma ciekawymi realizacjami.
 
Nasza propozycja to system ram aluminiowych QUBE-Qn i Shop-in-shop. Na każdy z tych produktów składają się ramy o standardowym wymiarze 125 x 100 cm, z których można zbudować stoiska wystawiennicze. Ramy łączą się pod różnymi kątami, za pomocą zawiasów, słupów albo łączników. Montaż i demontaż stoisk wystawienniczych jest prosty jak zabawa klockami. Z jednym pakietem ram aluminiowych stworzą Państwo konstrukcje wystawiennicze na wiele okazji!
 
Do dyspozycji mają Państwo stoiska wystawiennicze QUBE-Q10, Q20, Q30 i Q36 – z odpowiednio: dziesięciu, dwudziestu, trzydziestu i trzydziestu sześciu elementów. Oferujemy także stoisko typu Shop-in-shop, dzięki któremu w każdej hali wystawowej szybko stworzą Państwo własne stoisko sprzedażowe.
 
Eksperci Omega System chętnie udzielą szczegółowych informacji na temat całej oferty!


⚡ Zobacz ofertę QUBESTAND Qn

Cechą wspólną naszych stoisk wystawienniczych jest ich podstawowy element, czyli rama aluminiowa o wymiarze 125 x 100 cm. Poniżej prezentujemy rozmaite układy i sposoby łączenia ram w zwarte konstrukcje wystawiennicze. Po kliknięciu wybranej oferty zostaną Państwo przeniesieni na stronę z przykładowymi projektami i realizacjami.
 
Proszę pamiętać, że to tylko część naszej oferty stoisk targowych. Jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb i zaproponować rozwiązania inne niż standardowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!
 
Pamiętaj - z wielu tych samych ram można zbudować stoiska o różnym układzie. Przejdź do wybranych przykładów z projektami wykonaczymi także w formacie PDF. Wykonane z ram o wymiarach 125 cm x 100 cm ściany mogą być łączone za pomocą słupów, łączników lub zawiasów systemowych, które umożliwią uzyskanie jeszcze większej ilości układów.
Wybierz link z tej części aby przejść do prezentacji poszczególnych stoisk. Przedstawiamy szczegóły techniczne wykonania dla wyrobów typowych, standardowych.

Stoiska QUBE - zastosowania i wzoryPodstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook