32 762 80 10

Stoiska Targowe QUBE  

Eventy branżowe pod lupą
 
Czy da się połączyć innowacyjność, nowe rozwiązania i niskie koszty podczas przygotowywania stoiska targowego na eventy branżowe? Oczywiście, że się da, trzeba tylko wiedzieć, jakich narzędzi użyć! Omega System ma dla Ciebie taki zestaw narzędzi – mobilnych, wielofunkcyjnych, a przy tym spełniających wszystkie wymogi jakościowe dla stoisk targowych.
 
Ze stoiskami QUBE będziesz w każdym momencie przygotowany na kolejne eventy branżowe. Nasze ścianki wystawiennicze zbudowane są z lekkich, aluminiowych elementów, które z łatwością przetransportujesz w dowolne miejsce i jeszcze szybciej zmontujesz w jedną całość.
 
Do przygotowania stoiska targowego nie potrzebujesz już specjalnych środków transportu ani drogich narzędzi. Ścianki wystawiennicze QUBE są jak puzzle – każdy poradzi sobie z ich złożeniem.
 
A co z częścią graficzną? Tu zostawiamy Ci pełną dowolność. Stoiska targowe zbudowane z ram QUBE możesz wypełnić płytą lub tkaniną z nadrukowanymi grafikami. Co więcej – zostawiając te same ścianki wystawiennicze, możesz wymieniać wkłady graficzne! Zobacz, jak wiele możliwości daje Ci jedna inwestycja – przygotowanie się na eventy branżowe będzie dla Ciebie samą przyjemnością!
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-04-24 / utworzono 2018-02-12, Siemianowice Śląskie
 

Stoiska QUBE Targowe

podgląd produktów tej kategorii

Stoiska Targowe QUBE

Targi branżowe to miejsca, w których nie tylko masz szansę poznać swoją konkurencję, ale przede wszystkich zaprezentować się potencjalnym klientom. Nie musimy Cię o tym przekonywać – na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę, że dobre stoisko targowe to klucz do zwiększenia sprzedaży.
A jednak projektowanie stoisk targowych nie należy do łatwych zadań. Trzeba zaprezentować produkt, przyciągnąć uwagę klienta, a przy tym nie stracić majątku na coraz to nowsze konstrukcje wystawiennicze.
Właśnie dlatego powstały systemy ram QUBE – ścianki wystawiennicze, z którymi zaprojektujesz wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Zobacz, co możesz zyskać: Twoje stoisko na targach nigdy już nie będzie nijakie. Ty zadbaj o część merytoryczną i dobre grafiki, my zajmiemy się resztą. System ram QUBE wyniesie Twoje konstrukcje wystawiennicze na wyższy poziom.

Linkiem poniżej przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Stoiska Targowe Qube nie zapomnij

tutaj jesteś
STOISKA TARGOWE

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook