32 762 80 10

Wybrane realizacje QUBE - galerie 

Prezentujemy galerię wybranych realizacji wykonanych w oparciu o system ram QUBE. Są to zarówno duże stoiska targowe, zabudowy, ścianki działowe, ścianki prezentacyjne, jak i małe punkty informacyjne.
 
Galeria 01 przedstawia stoisko targowe – wewnętrzne, w kształcie litery C. Wykonane z ram Qube. W środkowej części znajduje się zaplecze z nadstawką. Całość uzupełnia lada Qube. Główną zaletą systemu jest wymienna grafika, którą w prosty sposób można zastąpić inną. W ten sposób zestaw tych samych ram można wykorzystywać na różnych tematycznie imprezach.
 
Galeria 02 to prezentacja zabudowy targowej – otwartej. Wykonanej na bazie systemu ram Qube, którego głównymi cechami są: modułowość, łatwy montaż i demontaż oraz czysta forma prezentacji. Możliwość prostej wymiany grafiki, sprawia, że jeden zestaw ram Qube może być wykorzystany przez firmę do budowy konstrukcji o różnym kształcie.
 
Galeria 03 to narożne stoisko targowe. Wyposażone w uchwyty na telewizor oraz mobilne lady prezentacyjne, w których zamontowany został sprzęt multimedialny. Na potrzeby zabudowy wykonany został także pylon informacyjny Qube z półkami oraz oświetleniem.
 
Galeria 04 przedstawia prostą zabudowę targową, której głównym elementem skupiającym uwagę jest podświetlony od tyłu fragment grafiki. Ramy Qube wyposażone zostały w półkę oraz uchwyt na tablet.
 
W galerii 05 przedstawiony został inny sposób wykorzystania ram Qube. Jest to ścianka informacyjno-promocyjna. Konstrukcja ustawiona w kształcie litery T gwarantuje stabilność ekspozycji. Duża, jednolita płaszczyzna daje możliwość prezentacji dużej ilości informacji.
 
Galerie 06 i 07 to uniwersalne konstrukcje targowe. Zabudowane z trzech stron, świetnie sprawdzą się na różnych imprezach branżowych. Ramy Qube przystosowane są do montażu różnego typu akcesorium takich jak: oświetlenie lub system linkowy do prezentacji ekspozycji.
 
Galeria 08 prezentuje dużą zabudowę targową. Wysokie zaplecze sprawia, że stoisko jest dobrze widoczne już z daleka i góruje nad innymi zabudowami. Półki umożliwiają prezentację dużej ilości produktów, sprawiając tym samym, że stoisko przypomina klasyczną zabudowę sklepową. Oświetlenie oraz uchwyt na monitor urozmaicają prezentację.
 
W galerii 09 można zobaczyć zabudowę w kształcie litery L. Jest to prosta propozycja dla niedużej ekspozycji. Dzięki ciekawej oprawie graficznej pozwala stworzyć miłe i komfortowe miejsce do rozmów.
 
Galeria 10 prezentuje możliwość wykorzystania ram Qube tkaninowych. Na stoisko składają się 3 oddzielne ścianki, które za każdym razem można ustawiać w innej konfiguracji. Ponieważ nie są one połączone ze sobą, można używać ich osobno. Rozwiązanie takie pozwala zaoszczędzić miejsce w trakcie transportu i magazynowania konstrukcji.
 
W galeriach 11 i 12 zaprezentowane zostały ścianki o różnych gabarytach. Pierwsza z nich to konstrukcja, mająca na celu stały podział dużej przestrzeni. Ścianka zamontowana została w trwały sposób. Druga ścianka to konstrukcja mobilna, która obok funkcji użytkowej pełni także funkcje promocyjne. Świetnie sprawdzą się w dużych pomieszczeniach.
 
Galeria 13 przedstawia narożne stoisko targowe. Wyposażone w zaplecze zamykane na klucz. Dzięki możliwości wymiany płyt z grafiką zabudowa może być wykorzystywana przy okazji różnych imprez branżowych.
 
Jako ostatnie zaprezentowane zostało mobilne stoisko, wykorzystywane jako punkt informacyjny. Nieduża, prosta konstrukcja idealnie nadaje się do transportu i częstej zmiany miejsca prezentacji. Wymienna grafika umożliwia wykorzystanie stoiska do różnych tematycznie przedsięwzięć.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-28 / utworzono 2018-04-24, Siemianowice Śląskie
 

Zabudowy Targowe Galeria

GALERIA 01. Stoisko targowe wewnętrzne

Stoisko targowe, wewnętrzne, wykonane z ram QUBE. Wymiary: 600 x 400 cm, wys. 300 cm, nadstawka nad zapleczem 75 cm. Zestaw ram wyposażony w uchwyt na telewizor. Lada wykonana w systemie QUBE. Wymienna grafika umożliwia wykorzystanie stoiska na różnych imprezach targowych.


GALERIA 02. Stoisko targowe z oświetleniem

Stoisko targowe wykonane w systemie ram QUBE, otwarte. Wymiary: 400 x 100 cm, wys. 300 cm, nadstawka nad zapleczem 50 cm. Wyposażone w półki do prezentacji produktów oraz folderów reklamowych. Dzięki wymiennym płytą zestaw tych samych ram można wykorzystać na różnych targach. Stoisko QUBE wyposażone w oświetlenie.


GALERIA 03. Stoisko targowe QUBE Line narożne

Stoisko targowe Omega QUBE Line, narożne. Wymiary: 400 x 400 cm, wys. 250 cm. System wyposażony w uchwyt na telewizor. Dodatkowo wykonane zostały lady przeznaczone do montażu sprzętu drukującego oraz komputerów. Stoisko wyposażone w pylon reklamowy QUBE z półkami i oświetleniem.


GALERIA 04. Stoisko targowe narożne

Stoisko targowe, narożne. Wymiary: 300 x 200 cm, wys. 200 cm. System QUBE wyposażony w półkę oraz uchwyt na tablet. Fragment grafiki podświetlony od tyłu.


GALERIA 05. Ścianki informacyjno–promocyjne

Ścianka informacyjno–promocyjna w systemie ram QUBE. Konstrukcja ustawiona w kształcie litery T, gwarantuje stabilność ekspozycji. Duża, jednolita płaszczyzna daje możliwość prezentacji większej ilości informacji.


GALERIA 06. Stoisko targowe QUBE, wewnętrzne

Stoisko targowe QUBE, wewnętrzne. Zabudowane z trzech stron. Wymiary: 400 x 200 cm, wys. 200 cm.


GALERIA 07. Stoisko do ekspozycji obrazów.

Stoisko prezentacyjne, otwarte, wykonane w systemie ram QUBE. Wymiary: 300 x 100 cm, wys. 200 cm. Przeznaczone do ekspozycji obrazów.


GALERIA 08. Stoisko do ekspozycji produktów.

Stoisko targowe, narożne. Wymiary: 600 x 500 cm, wys. 220 cm. Zaplecze z nadstawką, wys. 330 cm. System ram QUBE wyposażony w półki, do ekspozycji produktów oraz w oświetlenie.


GALERIA 09. Stoisko targowe mobilne.

Stoisko targowe, narożne. Wymiary: 400 x 200 cm, wys. 250 cm. Małe, mobilne i proste w montażu. Zestaw wyposażony w półki.


GALERIA 10. Stoisko z ram wypełnionych tkaniną.

Stoisko targowe, złożone z ram wypełnionych tkaniną. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania zestaw QUBE jest mobilny – łatwy w magazynowaniu i transporcie. Trzy osobne konstrukcje dają możliwość dowolnego ustawienia stoiska. Wyposażone w boczne podstawy.


GALERIA 11. Ściana dzieląca wykonana z ram QUBE.

Ściana wykonana z ram QUBE, dzieląca duże pomieszczenie na dwie mniejsze przestrzenie. Montowana na stałe.


GALERIA 12. Ścianka działowa Omega QUBE Line.

Ścianka działowa Omega QUBE Line. Duża jednolita płaszczyzna umożliwia niczym niezakłóconą prezentację graficzną. Ścianka wyposażona w podstawy płaskie.


GALERIA 13. Stoisko targowe podświetlone.

Stoisko targowe, w systemie ram QUBE, narożne. Wymiary: 400 x 500 cm, wys. 250 cm. Wyposażone w oświetlenie.


GALERIA 14. Mobilny punkt informacyjny QUBE.

Mobilny punkt informacyjny QUBE, złożony ze ścianki promocyjnej oraz lady. Wszystkie elementy stoiska można złożyć i bez problemu przetransportować w inne miejsce.


zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook