32 762 80 10

Wyspy i Stoiska Informacyjne Promocyjne QUBE  

Stoiska informacyjne w nowej odsłonie
 
Kto powiedział, że stoisko promocyjne musi być monumentalne i zajmować wiele miejsca? Liczy się przekaz i pomysł – czasem lekkie modułowe, składane mobilne stoisko będące przekaźnikiem informacji szybciej przyciągnie uwagę niż wielkie, zabudowane ścianki wystawiennicze.
 
Właśnie z myślą o takich lekkich konstrukcjach stworzyliśmy system ram INFO QUBE. To także ścianki wystawiennicze, ale zupełnie inne niż te, które znałeś dotąd. Z ram INFO QUBE możesz stworzyć nie tylko stosika promocyjne, ale też wyspy sprzedażowe oraz stoiska informacyjne składane i modułowe, które sprawdzą się również na targach i konferencjach.
 
Wyobraź sobie lekką konstrukcję z aluminiowych ram, która składa się na ścianki wystawiennicze w stu procentach wypełnione grafiką i Twoim przekazem dla klienta. Jeśli dodamy do tego, że owe ścianki wystawiennicze są łatwe w transporcie, mobilne i wielokrotnego użytku – jesteśmy przekonani, że zdołasz wymienić co najmniej kilka wydarzeń branżowych, na których mógłbyś je wykorzystać.
 
Podsumujmy - stoiska ekspozycyjne wg najnowszych obowiązujących trendów w działaniach reklamowych i promocyjnych, ścianki składane modułowe, wyspy promocyjne i sprzedażowe na targi czy na konferencje? Każde stoisko mobilne, które będzie Ci potrzebne znajdziesz w Omega System Siemianowice Śląskie. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne pozwolą na takie ich zaprojektowanie jakie sobie wymarzysz.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-23 / utworzono 2018-11-23, Siemianowice Śląskie
 

Stoiska QUBE promocyjne

podgląd produktów tej kategorii

Stoiska INFO QUBE

Stoiska promocyjne, stoisko składane, wyspy sprzedażowe, a może stoisko na targi? Jakiekolwiek stoisko mobilne nie byłyby Ci potrzebne – wiedz, że u nas znajdziesz rozwiązania konstrukcyjne, które pozwolą na ich zaprojektowanie dokładnie tak, jak to sobie wymarzysz.
System ram INFO QUBE został stworzony z myślą o stoiskach mobilnych, idealnych do wystawienia na targach i jedno- albo kilkudniowych konferencjach. Ścianki wystawiennicze QUBE pomogą Ci zbudować: Wszystkie ramy INFO QUBE dostępne są w różnych rozmiarach. Wybierz któryś z wymiarów podstawowych lub zleć nam wykonanie unikalnej ścianki wystawienniczej. A jeśli w kolejnej hali wystawowej będzie mniej miejsca, po prostu zmodyfikuj konstrukcję – Twoje stoiska mobilne zbudowane z ram INFO QUBE dostosują się do każdej powierzchni.
Zwróciłeś uwagę na dodatkową korzyść z zakupu ram INFO QUBE? W ścianki wystawiennicze inwestujesz tylko raz, potem jedynie modyfikujesz konstrukcje, zmieniasz grafiki, ale nie ponosisz dodatkowych kosztów. Potrzebujesz mobilne stoiska na targi w różnych miejscach? Mamy ich dla Ciebie pod dostatkiem!

Przejdź do produktu

Aby uzyskać więcej informacji -
zadzwoń lub wyślij e-mail

Na karcie produktu - charakterystyczne cechy produktu, pełny opis, wymagania, orientacyjna cena itp.


Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Stoiska Informacyjne QUBE nie zapomnij

tutaj jesteś
STOISKA INFO

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook