32 762 80 10

WSPÓLNOTOWY WZÓR PRZEMYSŁOWY  

Wielokrotnie powtarzamy, że system ram aluminiowych QUBE to rozwiązanie innowacyjne. Żeby nie być gołosłownymi, prezentujemy Państwu certyfikat poświadczający rejestrację 9 elementów systemu ram QUBE w ramach Europejskich Wzorów Przemysłowych. Wniosek o rejestrację może składać jedynie twórca innowacyjnego systemu, takiego jak nasze ramy aluminiowe służące do budowy stoisk wystawienniczych, tworzenia boksów w przestrzeniach typu open space lub ścianek reklamowych na wszelkiego typu eventach i wydarzeniach branżowych.
 
Ochronie w ramach Wspólnotowego Wzoru Przemysłowego podlegają wygląd produktu lub jego części – w naszym wypadku elementami składowymi są lekkie ramy aluminiowe, na których można osadzić wymienne płyty PVC bądź tkaniny (np. w przypadku wielkoformatowych konstrukcji) z nadrukowanymi grafikami. Takie rozwiązanie sprawia, że powstała ścianka wystawiennicza jest nie tylko elementem wydzielającym przestrzeń, ale też pozostaje nośnikiem reklamy, co jest szczególnie istotne na eventach branżowych, wystawach bądź targach.
 
Wspólnotowy Wzór Przemysłowy rejestruje także system łączeń, które składają się na rozwiązania modułowe, dokładnie tak jak dzieje się to w przypadku systemu ram aluminiowych QUBE. Łączniki pozwalają tworzyć skomplikowane konstrukcje i zestawiać ramy pod różnymi kątami. Same krawędzie ram są na tyle dyskretne, że po połączeniu powstają wielkoformatowe płaszczyzny wypełnione grafiką i robiące spektakularne wrażenie na odbiorcach odwiedzających stoiska wystawiennicze. Zadbaliśmy o to, by nasze ramy można było łączyć także za pomocą zawiasów, dzięki czemu możliwe jest utworzenie drzwi i parawanów, co daje jeszcze więcej możliwości aranżacji przestrzeni.
 
Wszystkie te innowacyjne elementy opracowane przez Omega System zostały poświadczone w Urzędzie Patentowym i otrzymały certyfikat Europejskich Wzorów Przemysłowych. Dokumenty to poświadczające są do wglądu na naszej stronie internetowej i w siedzibie firmy Omega System. Dbamy o to nie dla własnej satysfakcji, ale w celu ułatwienia Państwu decyzji o zakupie naszych ram aluminiowych. Nie muszą nam Państwo wierzyć na słowo. Fakt, że to rozwiązanie najlepsze na rynku, został potwierdzony oficjalnie!
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-28 / utworzono 2018-09-20, Siemianowice Śląskie
 

Wzór Przemysłowy UE

CERTYFIKAT posiadania EUROPEJSKICH WZORÓW PRZEMYSŁOWYCH

Wszystkie elementy innowacyjne opracowane przez Omega System zostały poświadczone w Urzędzie Patentowym i otrzymały certyfikat Europejskich Wzorów Przemysłowych. Dokumenty to poświadczające są do wglądu na naszej stronie internetowej i w siedzibie firmy Omega System. Dbamy o to nie dla własnej satysfakcji, ale w celu ułatwienia Państwu decyzji o zakupie naszych ram aluminiowych. Nie muszą nam Państwo wierzyć na słowo. Fakt, że to rozwiązanie najlepsze na rynku, został potwierdzony oficjalnie!


Tutaj przejdziesz do pozostałych stron podkategorii INFORMACJE TECHNICZNE o stoiskach wykonanych z aluminiowych ram QUBE :

Stoiska - Informacje Techniczne

tutaj jesteś
Wzór Przemysłowy

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook