32 762 80 10

Transport i Magazynowanie Ram QUBE  

Ze względu na swoją budowę i lekką konstrukcje ramy są łatwe w montażu i demontażu, a także niekłopotliwe w transporcie i magazynowaniu. Dużym ułatwieniem są ergonomiczne rozwiązania, takie jak wózki transportowe, pokrowce na płyty z grafiką i skrzynie na akcesoria. System został tak stworzony, aby jego montaż i demontaż odbywał się w zasadzie bez użycia narzędzi. Nie traci on przez to na solidności, wręcz przeciwnie gwarantuje możliwość tworzenia niezawodnych konstrukcji przy dużej oszczędności czasu i miejsca.
 
Omega System oferuje kompleksowe zestawy ram aluminiowych, idealne do komponowania systemów wystawienniczych na rozmaite wystawy i eventy branżowe. Działając z takim właśnie zamierzeniem, zapewniamy nie tylko najwyższą jakość naszych produktów, ale także możliwość ich wygodnego transportu i magazynowania. Ramy aluminiowe, z których buduje się blokowe konstrukcje wystawiennicze, są niezwykle lekkie, a więc samo ich przenoszenie nie powinno sprawiać trudności, ale mimo to zadbaliśmy o szereg ułatwień dla naszych Klientów.
 
Montaż i demontaż ram aluminiowych QUBE zajmuje zaledwie chwilę i nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych narzędzi. Nie muszą Państwo wynajmować specjalnej ekipy do uporania się z postawieniem stoiska wystawienniczego, a zaoszczędzony czas mogą przeznaczyć na promocję i inne działania marketingowe. Na zdemontowane ramy przygotowaliśmy specjalne pokrowce, które ochronią poszczególne elementy przed kurzem i brudem, a także drobnymi uszkodzeniami w czasie magazynowania bądź transportu. Pokrowce naciągane są na wózki do transportu, idealnie dopasowane do ram i paneli. Osobne skrzynie przygotowaliśmy na akcesoria i dodatki do systemów wystawienniczych. Wszystkie wózki są mobilne, a ich wielkość możemy dostosować do zadanej liczby ram aluminiowych.
 
Jeśli preferują Państwo rozmontowywanie ram i paneli bądź chcą przewieźć lub zmagazynować zapasowe panele graficzne – przygotowaliśmy także specjalne pokrowce na same panele. Przypominamy, że nasze ramy aluminiowe są uniwersalne, raz zamontowany panel nie musi być osadzony w ramie na stałe, ale można go dowolnie wymieniać na inne. Dzięki temu otrzymują Państwo jeden system ram aluminiowych, który na poszczególnych eventach branżowych może przyjąć różne formy.
 
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest czas w życiu przedsiębiorcy. Właśnie dlatego dbamy o zapewnienie rozwiązań ułatwiających transport i magazynowanie produktów oferowanych przez naszą firmę Omega System. Z naszymi pokrowcami i wózkami do transportu zyskają Państwo czas potrzebny na inne aktywności marketingowe. Będą także mieli Państwo pewność, że inwestycja w nasze systemy wystawiennicze będzie długoterminowa. Zapewniamy, że zakup ram aluminiowych QUBE to rozsądny wydatek na długie lata.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-28 / utworzono 2018-09-20, Siemianowice Śląskie
 

Magazynowanie, transport

Wózki do transportu

Proste w użyciu, kompatybilne z ramami, bardzo stabilne.
Ramy mogą być transportowane z zamontowanymi panelami graficznymi oraz skrzyniami na akcesoria, całość osłonięta jest pokrowcem z mocnego materiału.
Wózki przystosowane są do transportu 5 lub 6 ram.


Pokrowce na wózki

Pokrowce z mocnego materiału to dodatkowa ochrona ram zamontowanych na wózku – chroni zarówno przed przypadkowym uderzeniem czy zarysowaniem ram, jak i przed kurzem i brudem.

Pokrowce na panele graficzne

Dodatkowa ochrona paneli graficznych, stosowana gdy panele transportowane lub przechowywane są osobno. Szczególnie przydatne są w sytuacji gdy do jednego zestawu ram wykonanych jest kilka kompletów płyt z grafikami.

Skrzynie na akcesoria

Skrzynie na akcesoria służą jak najlepszej organizacji wszystkich dodatkowych elementów systemu.
Umożliwiają ich bezproblemowe magazynowanie i przenoszenie. Dzięki temu, że wszystkie elementy są zgromadzone w jednym miejscu, do minimum ograniczone zostało ryzyko pominięcia lub zguby części zestawu.

Skrzynie do transportu

Solidne i wytrzymałe skrzynie oprócz funkcji magazynowania świetnie nadają się także do przechowywania elementów systemu w trakcie transportu.


Transport i magazynowanie - rzeczywiste przykłady


poniżej wybrane zdjęcia z kilku ostatnich realizacji, obrazujące mobilność systemu


Tutaj przejdziesz do pozostałych stron podkategorii:

Stoiska - Informacje Techniczne

tutaj jesteś
Transport magazyn

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook