32 762 80 10

GRAFIKI w RAMACH QUBE, Jak przygotować  

Oto, co wyróżnia nasz system wystawienniczy – rozwiązania QUBE to pakiet ram aluminiowych o niezwykle lekkiej konstrukcji, łatwych w montażu i z licznymi udogodnieniami transportowymi. Ramy aluminiowe QUBE można łączyć pod różnymi kątami, dzięki systemowi dyskretnych łączników, tym samym zestawiając je albo w dyskretne ścianki wystawowe, albo w bardziej rozbudowane konstrukcje wystawiennicze, albo nawet budując z nich boksy w przestrzeniach biurowych typu open space.
 
To jeszcze nie wszystko. Ramy aluminiowe QUBE można wypełniać panelami z PCV bądź tkaniną. Co więcej, panele mogą być dowolnie wymieniane. Decydując się na system ram QUBE, nie kupują Państwo gotowych rozwiązań, ale modułowe konstrukcje, które można dowolnie modyfikować. Stelaż z ram aluminiowych wypełniamy dobranymi przez Państwa panelami PCV, które mogą mieć jednorodny kolor, ale mogą też zawierać nadrukowane grafiki. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości marketingowych – na grafikach mogą Państwo zaprezentować swoje logo albo produkty firmowe, wydrukować plakat bądź hasło firmowe. Mogą Państwo także dostosować grafiki do konkretnego eventu branżowego, a na kolejnej wystawie po prostu je wymienić, zachowując cały system ram aluminiowych w niezmienionej formie. To nie tylko wygoda, ale także spora oszczędność kosztów.
 
Eksperci z firmy Omega System z przyjemnością przedyskutują z Państwem schemat graficzny Państwa stoiska wystawienniczego. Pomożemy dobrać odpowiednie grafiki i rozplanować je na panelach, tak żeby rozwiązanie było najbardziej optymalne i przyciągało wzrok. Należy dodać, że ramy aluminiowe QUBE są niezwykle dyskretne – grafiki rozplanowane na kilku panelach łączą się w spójną całość na stoisku wystawienniczym, ponieważ krawędzie ram są ledwo widoczne. Dzięki temu otrzymujemy wielkoformatowe powierzchnie, które z daleka przyciągają wzrok potencjalnych Klientów. Niektóre z naszych ram mogą Państwo nawet podwiesić pod sufitem, co jeszcze bardziej wyróżni Państwa stoisko pośród innych na evencie branżowym.
 
Zachęcamy do kontaktu z ekspertami Omega System w celu dobrania najdogodniejszych dla Państwa rozwiązań – nie tylko jeśli chodzi o konstrukcje ram aluminiowych i dodatkowe akcesoria, ale także grafiki na panele PVC. Wspólnie stworzymy niezapomniane konstrukcje.
 
System ram QUBE - możliwość wielokrotnego wykorzystania. Płyty z grafiką osadzone w ramach można w łatwy sposób wymieniać. Oznacza to, że ten sam zestaw ram może być użyty nawet na skrajnie różnych tematycznie imprezach. Za każdym razem można także zmienić ustawienie ram, tworząc całkiem nowy układ, w zakresie możliwości technicznych systemu.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-28 / utworzono 2018-09-20, Siemianowice Śląskie
 

Grafika w Ramach QUBE

Możliwości grafik w systemie ram QUBE - jak przygotować i wykorzystać

Stelaż z ram aluminiowych możemy wypełnić panelami PCV w jednorodnym kolorze. Ale mogą one zawierać nadrukowane grafiki. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości marketingowych – na grafikach mogą Państwo zaprezentować swoje logo albo produkty firmowe, wydrukować plakat bądź hasło firmowe. Mogą Państwo także dostosować grafiki do konkretnego eventu branżowego, a na kolejnej wystawie po prostu je wymienić, zachowując cały system ram aluminiowych w niezmienionej formie. To nie tylko wygoda, ale także spora oszczędność kosztów.


ROZMIARY GRAFIKI i MARGINES

1 PŁASZCZYZNA = 1 PLIK
- pojedynczy panel / rozmiar panelu = rozmiar grafiki
- ścianka / rozmiar ścianki = rozmiar grafiki
- stoisko / rozmiar 1 płaszczyzny stoiska = rozmiar grafiki
MARGINES
- gotowa grafika na 1 panel jest ścinana po obwodzie o 2,5 mm - dlatego należy zachować odpowiednią odległość ważnych elementów grafiki od krawędzi paneli


GRAFIKA ŁĄCZONA

Nie należy umieszczać istotnych elementów grafiki na przecięciach paneli graficznych ani na obszarach odcinanych.

  1. Grafika powinna być przygotowana w formacie rzeczywistym, w skali 1:1
  2. Pliki do druku należy zapisać w formacje .pdf, .jpg lub .tiff
  3. Rozdzielczość 150 DPI
  4. Grafika w formacie kolorów CMYK – bez profili kolorów
  5. Spad: 1,5 mm po obwodzie

Tutaj przejdziesz do pozostałych stron podkategorii INFORMACJE TECHNICZNE o stoiskach wykonanych z aluminiowych ram QUBE :

Stoiska - Informacje Techniczne

tutaj jesteś
Grafiki ram

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook