32 762 80 10

Elementy Funkcjonalne Ram Qube  

Ramy QUBE to system wyposażony w szeroką gamę dodatkowych elementów, które gwarantują funkcjonalność systemu, a przy tym wychodzą naprzeciw potrzebom użytkowników, zapewniając realizację nawet najbardziej oryginalnych i nietypowych projektów. Często są one wykonywane także „na miarę” - dostosowane do konkretnych potrzeb ekspozycyjnych. Ich główną cechą jest prosta i dyskretna forma, co korzystnie wpływa na czytelność przekazu.
 
Swoją współpracę z Klientem opieramy na dbałości o to, żeby nasze rozwiązania wystawiennicze były nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Ramy aluminiowe QUBE mogą Państwo nie tylko zestawiać w dowolne konstrukcje, ale także uzupełniać dodatkami, które uatrakcyjnią przekaz Państwa firmy w czasie wystawy, ekspozycji, eventu branżowego czy dowolnego innego wydarzenia. Oto, co proponujemy w ramach naszej podstawowej oferty wystawienniczej.
 
Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są półki na druki i ulotki. Podstawowe półki oferujemy w formatach A4 i A5. Oczywiście jeśli potrzebują Państwo innych rozwiązań, zachęcamy do kontaktu – zrobimy wszystko, by spełnić nawet najbardziej nietypowe życzenia naszych Klientów. Oprócz ulotek oferujemy Państwu rozwiązania wystawiennicze, które pozwolą zaprezentować eksponaty, przedmioty, produkty – możliwe jest mocowanie po obu stronach paneli.
 
Wiemy, jak trudno jest wyróżnić się na eventach branżowych, gdzie stoiska wystawiennicze ulokowane są jedno obok drugiego i niekiedy niewiele się od siebie różnią. Właśnie dlatego dbamy o to, by nasze stoiska były różnorodne i miały wiele dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest rozwiązanie w postaci gablot – otwartych bądź zamykanych. Oferujemy także zestawy oświetleniowe, które sprawią, że zwyczajne ramy aluminiowe nabiorą nowego wyrazu. Samo oświetlenie ram występuje też w kilku rodzajach do wyboru. Jednym z częściej wybieranych jest długa poprzeczna belka LED. To wyjście nie tylko estetyczne i dyskretne, ale też energooszczędne. Oczywiście na potrzeby naszych Klientów przygotowaliśmy także klasyczne oświetlenie ram QUBE, w wersji halogenowej lub LED.
 
Interaktywne dodatki wystawiennicze do ram QUBE nie ograniczają się tylko do półek i oświetlenia, jakkolwiek atrakcyjnie nie wyglądałyby stoiska wystawowe już samymi tymi akcesoriami. Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom, oferujemy naszym Klientom także uchwyty na sprzęt multimedialny. Już dziś dzięki firmie Omega System mogą Państwo wkomponować w ramy aluminiowe swojego stoiska monitor bądź monitory w różnych rozmiarach, na których wyświetlane będą materiały reklamowe Państwa firmy. Takie elementy wyróżnią Państwa stoisko wystawowe spośród dziesiątek innych na eventach branżowych. A przecież o wyróżnienie się i zapamiętanie właśnie chodzi.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-09-20 / utworzono 2018-09-20, Siemianowice Śląskie
 

Funkcjonalne Elementy Ram

Ramy Qube i Elementy Funkcjonalne

Ekspozycję wykonaną w Systemie QUBE doposażyć można w wiele elementów funkcjonalnych, także wykonanych na miarę - dostosowanych do potrzeb: np. uchwyty dedykowane do ekspozycji konkretnych przedmiotów.
Cechuje je czysta, dyskretna i prosta forma - dzięki czemu nie zaburzają one istoty ekspozycji, a także prosty montaż.
Poniżej przedstawiamy Standardowe Elementy rozszerzające możliwości Funkcjonalne Ram Qube.

PÓŁKI NA DRUKI I ULOTKI

wykonane z przeźroczystego lub kolorowego tworzywa, podstawowe formaty to A4 i A5


PÓŁKI NA FOLDERY

wykonane z przeźroczystego lub kolorowego tworzywa, rozmiar dopasowany do szerokości panelu


PÓŁKI NA PRZEDMIOTY

- wykonywane w wersji jedno- lub dwustronnej,
- mocowane na zewnątrz ramy – możliwa jest płynna regulacja wysokości,
- mocowane wewnątrz ramy – ramy można łączyć ze sobą.

- dwustronne


GABLOTY

konstrukcje przeznaczone do eksponowania przedmiotów przestrzennych, w kilku wersjach wykonania:
otwarte
zamykane
podświetlane


UCHWYTY NA ANTYRAMY I RAMY Z HACZYKAMI

system linkowy montowany w ramie QUBE, wyposażony w uchwyty lub haczyki do montażu ekspozycji


OŚWIETLENIE

LightBoard - dyskretna belka LED, to energooszczędne rozwiązanie - lampa wyposażona jest w diody LED, montowana w niewielkiej odległości od płaszczyzny ściany, zdolna skutecznie, w niemal jednolity sposób oświetlić nawet bardzo dużą powierzchnię. Jeżeli ekspozycja jest zaplanowana jednostronnie, belka Light Board może podświetlać od tyłu panele graficzne wykonane na odpowiednim nośniku.

Display - klasyczne oświetlenie, w wersji halogenowej lub LED


UCHWYTY NA MONITORY

dostosowane do monitorów różnych rozmiarów


Tutaj przejdziesz do pozostałych stron podkategorii:

Stoiska - Informacje Techniczne

tutaj jesteś
Elementy funkcjonalne

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook