32 762 80 10

Ściany QUBE MUSSEO  

Nowy wymiar zwiedzania ze ścianami QUBE MUSSEO
 
Nudne muzea to już przeszłość. Dziś nawet obiekty kultury walczą o uwagę zwiedzających, prześcigając się w nowoczesnych rozwiązaniach organizacji wystaw i wprowadzając innowacyjne wyposażenie ekspozycji. Także Ty możesz zaproponować coś nowego, wykorzystując ściany QUBE MUSSEO.
 
QUBE MUSSEO to system ram aluminiowych służący do organizacji wystaw muzealnych. Takie właśnie zadanie postawiliśmy przed nim w pierwszej kolejności. Ściany QUBE MUSSEO można dowolnie łączyć i wypełniać płytami, grafikami, a nawet tworzyć z nich ścieżki do zwiedzania albo boksy tematyczne.
 
A co jeśli zmieni się temat przewodni wystawy muzealnej? Nic prostszego – ramy aluminiowe, z których składają się ściany QUBE MUSSEO, można wykorzystywać wielokrotnie. Wystarczy przearanżować przestrzeń, wymienić grafiki, dodać kolejne elementy albo skorzystać ze starych – i już mamy nowe wyposażenie ekspozycji! Organizacja wystaw to ogromna odpowiedzialność, przy której nasze ściany QUBE MUSSEO służą pomocą.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-04-24/ utworzono 2018-02-12, Siemianowice Śląskie
 

Ściany QUBE MUSSEO

podgląd produktów tej kategorii

Ściany QUBE MUSSEO

Organizacja wystaw to zajęcie kreatywne, twórcze i dające wiele możliwości. Jeśli jednak wyposażenie ekspozycji będzie wciąż takie samo, nic naprawdę odkrywczego nie stworzysz. Chyba że raz zainwestujesz w system wystawienniczy QUBE MUSSEO, który ukaże Ci nowe oblicze sztuki.
Zapomnij o czasach, kiedy wystawiennictwo kojarzyło się jedynie z prostymi gablotami stojącymi, a wyposażenie ekspozycji pamiętało odległe wieki, bo muzeów nie było stać na nowe rozwiązania. Sprawdź, co oferuje Ci system wystawienniczy QUBE MUSSEO, i otwórz się na nowe możliwości: System wystawienniczy QUBE MUSSEO to nowość w świecie sztuki. Sprawdź jego możliwości, a zobaczysz, że organizacja wystaw może stać się procesem, w którym nikt i nic nie ograniczy już Twojej kreatywności.

Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Ścianki QUBE MUSSEO nie zapomnij

tutaj jesteś
Ściany QUBE MUSSEO

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook