32 762 80 10

Ściany prezentacyjne BIG-QUBE  

Ramy BIG QUBE – rozmiar ma znaczenie
 
Bywają sytuacje, kiedy dyskrecja nie jest dobrym rozwiązaniem. Właśnie dla takich momentów powstały ściany prezentacyjne BIG QUBE. Jak sama nazwa wskazuje, są to wielkogabarytowe ramy aluminiowe z osadzoną na nich grafiką. Możesz dzięki nim stworzyć złożone systemy ekspozycyjne, które wyróżnią się w każdej przestrzeni wystawienniczej.
 
Hale wystawowe to jednak nie jedyne miejsce, gdzie da się wykorzystać ściany prezentacyjne BIG QUBE. Sprawdzą się one także jako muzealne ściany ekspozycyjne albo ścianki działowe w biurach. Wyobrażamy sobie je także jako podstawę dla scenografii telewizyjnej i scenicznej. Szczególnie że grafiki osadzone na ramach aluminiowych można dowolnie wymieniać.
 
Jeśli jeszcze dodamy, że ściany prezentacyjne BIG QUBE, mimo swoich monumentalnych rozmiarów, są łatwe w montażu i demontażu, a także wygodne w transporcie, wierzymy, że to dopełni obrazu całości. Czy wiesz już, jak wykorzystasz ramy QUBE?
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-16 / utworzono 2018-02-12, Siemianowice Śląskie
 

Ściany BIG-QUBE

podgląd produktów tej kategorii

Ściany Prezentacyjne BIG-QUBE

Powiadają, że rozmiar ma znaczenie. Doskonale o tym wiemy i właśnie dlatego stworzyliśmy ścianki wystawowe BIG QUBE. Przyjrzyj się przykładowym realizacjom widocznym na fotografiach i przekonaj się, jak różne systemy ekspozycyjne masz do dyspozycji.
BIG QUBE to ścianki wystawowe, które rekomendujemy dla dużych przestrzeni – mogą być tłem na evencie branżowym, stworzą muzealne ściany ekspozycyjne albo ścianki działowe, a także podstawę scenografii telewizyjnej i scenicznej. Co jeszcze dzięki nim zyskasz? BIG QUBE to: Ścianki BIG QUBE gwarantują, że każdy element ekspozycji będzie pracował na Twoją korzyść. Spełni praktyczne funkcje, ale też zostawi w pamięci klienta obraz Twojej firmy i Twojego produktu. Czy możesz sobie wyobrazić lepsze rozwiązanie?

Przejdź do karty produktu

Aby uzyskać więcej informacji o produktach -
zadzwoń lub wyślij e-mail

Na karcie produktu - charakterystyczne cechy produktu, pełny opis, wymagania, orientacyjna cena itp.


Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Ramy BIG QUBE nie zapomnij

tutaj jesteś
Ściany BIG-QUBE

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook