32 762 80 10

Mobilne ścianki reklamowe QUICK-QUBE  

Zapytasz czym są mobilne ściany reklamowe QUICK QUBE? Otóż z łatwością dowieziesz je na miejsce wystawy, złożysz bez używania specjalistycznych narzędzi. Aluminiowe ramy wystawowe połączysz ze sobą i tak utworzysz nową konstrukcję reklamową. A Twoje nowe stanowisko wystawowe za każdym razem będzie inne, nawet jeśli nie będziesz zmieniać grafik.
 
Zabawa puzzlami, czyli ścianki reklamowe QUICK QUBE
 
Lubimy mówić o nich, że są jak puzzle. Na takiej właśnie zasadzie działają ścianki reklamowe QUICK QUBE. To lekkie konstrukcje z ram aluminiowych, wypełnione płytą lub tkaniną z grafiką, które można dowolnie łączyć, tworząc ścianki ekspozycyjne. Co ciekawe, ramy QUBE są prawie niewidoczne, dzięki czemu łatwo stworzysz nawet wielkogabarytowe reklamy, a stelaż samej ścianki reklamowej nie będzie zaburzał przekazu.
 
Estetyka i wygoda to dwa elementy, na które zwracamy szczególną uwagę, proponując rozwiązania dla stoisk wystawowych. Trzecim jest mobilność, a zarazem możliwość rearanżacji grafik. Ściany reklamowe QUICK QUBE z łatwością dowieziesz na miejsce i szybko złożysz, bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi.
 
Co więcej, ściany QUICK QUBE możesz dowolnie łączyć i z tych wystawienniczych puzzli tworzyć coraz to nowsze konstrukcje reklamowe. Twoje stanowisko wystawowe za każdym razem będzie inne, nawet jeśli nie będziesz zmieniać grafik – a przecież to też Ci umożliwiamy!
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-18 / utworzono 2018-02-12, Siemianowice Śląskie
 

Ściany QUICK-QUBE

podgląd produktów tej kategorii

Ścianki Reklamowe QUICK-QUBE

Czy w dzieciństwie lubiłeś bawić się klockami? A co jeśli powiedzielibyśmy Ci, że właśnie z klocków możesz zbudować ściany ekspozycyjne, które wypromują Twoją firmę na targach branżowych, wystawach i eventach?
Właśnie tak to działa – ścianka wystawiennicza QUICK QUBE, jak sama ich nazwa wskazuje, pozwalaja na szybkie zaaranżowanie stanowisk wystawowych, i to w różnych konfiguracjach! Zobacz, jakie możliwości da Ci ścianka ekspozycyjna QUICK QUBE: Ściany wystawiennicze QUICK QUBE to nie tylko gotowe rozwiązanie na targi, eventy, do marketów czy biurowców. To także potencjał – by Twoje stoiska wystawowe zawsze przyciągały wzrok, a co za tym idzie, żeby dla Ciebie zarabiały!

Przejdź do karty produktu

Aby uzyskać więcej informacji o produktach -
zadzwoń lub wyślij e-mail

Na karcie produktu - charakterystyczne cechy produktu, pełny opis, wymagania, orientacyjna cena itp.


Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Ściany Reklamowe QUICK QUBE nie zapomnij

tutaj jesteś
Ścianki QUICK-QUBE

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook