32 762 80 10

Panele Podwieszane HANG-QUBE  

Ramy wiszące, czyli reklama najwyższych lotów
 
Ramy wiszące HANG QUBE to rozwiązanie, jakiego jeszcze nie widziałeś! Po co konkurować z dziesiątkami wystawców w hali wystawienniczej, skoro można przeskoczyć ich o głowę? Wystarczy, że powiesisz panele QUBE pod sufitem, a zapewniamy, że nikt nie przejdzie obok Twojej reklamy obojętnie.
 
Bez obaw, konstrukcje ram QUBE są solidne, ale także niezwykle lekkie. Panele wiszące nie sprawiają przytłaczającego wrażenia w hali wystawienniczej. W zasadzie ram w ogóle nie widać – wyeksponowana jest tylko grafika, czyli nośnik Twojej reklamy.
 
To doskonałe rozwiązanie do przestrzeni typu open space. Jeśli w hali wystawienniczej, w której zaplanowano event branżowy, nie ma wyraźnie wydzielonych boksów, możesz z powodzeniem wyznaczyć swoją przestrzeń, montując pod sufitem ramy wiszące HANG QUBE. Piorunujące wrażenie – gwarantowane!
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-04-24 / utworzono 2018-02-12, Siemianowice Śląskie
 

Ramy HANG-QUBE

podgląd produktów tej kategorii

Ramy Podwieszane HANG-QUBE

Jeśli nie wpuszczają Cię drzwiami, wejdź oknem. Jeśli nie ma miejsca na ścianach – powieś reklamę na suficie. Panele HANG QUBE to absolutna nowość na rynku wystawienniczym. Dziś Twoi klienci znajdą Cię nawet ponad swoimi głowami.
Ramy wiszące HANG QUBE można montować w pionie – na wysokości, albo w poziomie – pod sufitem. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni, od warunków hali wystawienniczej i od efektu, który chcesz osiągnąć.
Ramy-Panele HANG QUBE to przede wszystkim:

Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Ramy Podwieszane HANG-QUBE nie zapomnij

tutaj jesteś
Ramy HANG-QUBE

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook