32 762 80 10

Panele i Ramy Graficzne QUBE  

Panele graficzne – dekoracja i reklama
 
Tapeta na ścianie, ozdobna faktura, niecodzienny kolor? Te wszystkie elementy wyposażenia biura może i są estetyczne, ale nie dają wiele możliwości zmiany. A gdybyś miał szansę rearanżacji przestrzeni biurowej nawet co kilka miesięcy i to minimalnym kosztem?
 
Takie rozwiązania umożliwiają panele graficzne QUBE. Mówiąc w skrócie – panele graficzne QUBE to dekoracyjne ścianki biurowe, które nie tylko wydzielają przestrzeń, ale także są nośnikiem reklamy. Co więcej, panele QUBE są osadzone na ramach aluminiowych, a ich wkład można dowolnie i szybko wymieniać. Właśnie dlatego zapewnialiśmy, że dzięki naszym panelom graficznym aranżacja przestrzeni biurowej będzie dla Ciebie czystą przyjemnością – i to niemal bez dodatkowych kosztów!
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-04-18 / utworzono 2018-02-12, Siemianowice Śląskie
 

Ramy Graficzne QUBE

podgląd produktów tej kategorii

Ramy i Panele Graficzne QUBE

W biurze najważniejsi są ludzie – to fakt. Ale nie ma co ukrywać, że wielu z nas jest wzrokowcami, a wszechobecna kultura obrazkowa tylko te preferencje podsyca. Czy chcesz, aby po wyjściu z Twojego biura klient zapamiętał Twój kluczowy produkt, logo firmy albo kolory Twojej marki? Postaw na panele graficzne QUBE, a tak się stanie!
Panele graficzne QUBE to wyjątkowa dekoracja ścienna, która nie tylko wypełnia ścianki biurowe, lecz także jest nośnikiem reklamy. Do czego mogą Ci się przydać ramy graficzne panele QUBE? Pylony reklamowe JUST QUBE produkujemy w różnych formatach. Mniejsze wypełniamy najczęściej lekką płytą, większe grafiki drukujemy na tkaninach, które są osadzone na aluminiowych ramach. I płyty, i tkaniny możesz dowolnie wymieniać, a sama konstrukcja pylonów posłuży Ci wielokrotnie.
Jeśli chcesz, możesz dodatkowo oświetlić graficzne panele QUBE, by lepiej je wyeksponować albo stworzyć odpowiednią atmosferę. Wyposażenie biura to nie tylko meble, ale też grafika, światło, barwy i drobne elementy konstrukcyjne, najlepiej tak wielofunkcyjne jak ramy QUBE.

Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Ramy i Panele Graficzne QUBE nie zapomnij

tutaj jesteś
Ramy Graficzne

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook