32 762 80 10

Pylony Reklamowe JUST-QUBE  

W prostocie siła – czyli o pylonach reklamowych
 
Pylony reklamowe JUST QUBE to tylko jedna z wielu form reklamy Twoich produktów i usług, jakie oferujemy Ci w ramach systemu QUBE. Pylony mają tę przewagę nad innymi, że zwracają uwagę z daleka, ale nie zajmują wiele miejsca.
 
Pylony reklamowe JUST QUBE możesz wykorzystać w dwóch wersjach, jako:
 
• proste, jednoramowe, jednorodne graficznie,
 
• modułowe, rozkładane, złożone z paneli.
 
Dzięki tej różnorodności produktów będziesz mógł wybrać odpowiednie elementy reklamowe zarówno do Twojego biura, jak i na eventy branżowe w wielkich halach wystawowych. Formaty pylonów dobierzesz dowolnie, a my wypełnimy je płytą lub tkaniną z nadrukiem – tak żeby najlepiej spełnić Twoje oczekiwania wobec tej formy reklamy.
 
Oczywiście nośniki reklamy typu JUST QUBE możesz uzupełnić półkami, oświetleniem, uchwytami na telewizor, a także podstawkami stabilizującymi. Takie reklamy wyróżnią się nawet w wielkich halach wystawowych.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-24 / utworzono 2018-02-12, Siemianowice Śląskie
 

Pylony JUST-QUBE Reklamowe

podgląd produktów tej kategorii

Nośniki reklamy czyli o pylonach reklamowych JUST-QUBE

Jesteśmy zdania, że to Twoja grafika ma przyciągać klienta – my pomożemy Ci w tym, żeby była idealnie wyeksponowana. Pylony reklamowe JUST QUBE są dyskretne i eleganckie, możesz je ustawić w biurze, na targach albo eventach branżowych.
Oddajemy Ci do dyspozycji pylony reklamowe w dwóch wersjach: Pylony reklamowe JUST QUBE produkujemy w różnych formatach. Mniejsze wypełniamy najczęściej lekką płytą, większe grafiki drukujemy na tkaninach, które są osadzone na aluminiowych ramach. I płyty, i tkaniny możesz dowolnie wymieniać, a sama konstrukcja pylonów posłuży Ci wielokrotnie.
Prostota jest siłą, ale czasem nawet klasyczne pylony informacyjne warto urozmaicić dodatkami. W ofercie JUST QUBE znajdziesz: Dostarcz nam materiał merytoryczny, a my zaprojektujemy elementy, nośniki dla Twojej reklamy, informacji, które wyeksponują go tak, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Przejdź do produktu

Aby uzyskać więcej informacji o produktach -
zadzwoń lub wyślij e-mail

Na karcie produktu - charakterystyczne cechy produktu, pełny opis, wymagania, orientacyjna cena itp.


Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Pylony reklamowe JUST-QUBE nie zapomnij

tutaj jesteś
Pylony JUST-QUBE

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook