32 762 80 10

Mobilny Pylon Informacyjno-Reklamowy PQ70  

Pylon Omega QUBE Line – z półkami
 
Dwumetrowa reklama będzie widoczna z daleka – a przecież o to chodzi w dobrej promocji swoich produktów i usług. Pylony Omega QUBE Line z półkami są przy tym lekkie, zgrabne i głębokie na zaledwie 5 cm, więc nie zajmą wiele miejsca na eventach branżowych, gdzie za każdy skrawek powierzchni reklamowej trzeba przecież słono zapłacić.
 
Pylony Omega QUBE Line to dobry wybór także dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na montowanie skomplikowanych konstrukcji reklamowych. Nasze pylony reklamowe składa się za pomocą imbusa, a przy tym ich konstrukcja jest niezwykle stabilna dzięki zastosowaniu solidnych podstaw stalowych montowanych po bokach każdego pylonu.
 
I najważniejsza część – nośnik reklamy. W ramie aluminiowej anodowanej możesz zamontować płytę PCV albo kompozytową z dowolną grafiką przedstawiającą Twoją firmę, Twój produkt albo usługę. Wykonamy je na zamówienie w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych. Ten rodzaj pylonów reklamowych ma także możliwość zamontowania półek, na których wyeksponujesz swoje produkty lub ulotki reklamowe. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, nie wahaj się z nami skontaktować – jesteśmy do Twojej dyspozycji!
 
PQ70 – Wewnętrzny Pylon Informacyjno-Reklamowy to niejednokrotnie niedoceniony nośnik informacji, reklamy czy danych firmie, o jej produktach czy usługach. W przeciwieństwie do stacjonarnych pylonów zewnętrznych ma charakter mobilny i o tej jego zalecie powinniśmy pamiętać i ją wykorzystywać.
 
Jeżeli zadamy sobie pytania: Jak, gdzie i kiedy wykorzystać pylony wewnętrzne ? już z ich istoty nasuwa się prosta odpowiedź. Wewnętrzny Pylon Informacyjno-Reklamowy PQ70, a także pozostałe pylony Omega QUBE Line to doskonałe narzędzia do aranżacji przestrzeni reklamowych, wnętrz handlowych, targowych czy wystawienniczych mogące przyjąć na siebie rolę drogowskazu, który doprowadzi Klienta do Twojego stoiska czy do promowanego, poszukiwanego towaru umieszczonego gdzieś na jednej z wielu półek. Pylon wewnętrzny informacyjno-reklamowy to rodzaj reklamy planszowej, a nawet wykorzystywany jak parawan, chociaż raczej nie polecamy takiego jego wykorzystywania. Chyba, że przewidujemy celowe użycie tej konstrukcji reklamowej w jej podwójnej roli. Oferowane przez nas Pylony Omega QUBE Line aktywnie wpływają na potencjalnych klientów dzięki niebanalnej ekspozycji treści reklamowych i informacji handlowej.
 
Prostota a zarazem elegancja wykonania, szybkość i niezawodność montażu / demontażu sprawia, że pozostają mobilne - mogą być łatwo przenoszone, uzupełniane itp. Właśnie mobilność jest ich cechą szczególną. W przeciwieństwie do stacjonarnych elementów informacyjnych w rozległych pomieszczeniach, halach takich jak gabloty ścienne czy podwieszane Pylony Omega QUBE Line mogą być łatwo reorganizowane, przemieszczane itp. Ze szczególną bowiem uwagą powinniśmy się bowiem odnieść do dynamiki w elementach służących reklamie. Pamiętajmy nie zmieniany przez długi czas element reklamy przestaje działać na Klienta, staje się po prostu elementem otoczenia, wtapia się w tło. Dlatego warto sięgnąć po Mobilne Pylony Omega QUBE Line. Na kolejnych stronach prezentujemy inne podstawowe typy pylonów wewnętrznych: pylon szeroki PQ100 o szerokości 100 cm oraz pylon wąski PQ50 o szerokości 50 cm. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że taki wachlarz zaspokoi wymagania naszych. A dla sytuacji nietypowych projektujemny i wykonujemy pylony wewnętrzne dedykowane.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-29 / utworzono 2018-09-23, Siemianowice Śląskie
 

Pylon wewnętrzny PQ70

podgląd produktu front-bok-tył

Pylon Omega QUBE Line - MOBILNY

Informacje podstawowe o ofercie
- przedstawione poniżej informacje nie są ofertą w rozumieniu kh, kc
- podana cena, wzornictwo i inne elementy wykonania mogą ulec zmianie
- sprawdź cenę: omegasystem@omegasystem.pl  lub 32 762 80 10
OPIS i CHARAKTERYSTYKA WYKONANIA
nazwa: Pylon Omega QUBE Line
nr katalogowy: PQ70
 
Wymiary podstawowe
szerokość: 70 cm
wysokość: 200 cm
 
BUDOWA STANDARDOWA
- konstrukcja: trzy ramy aluminiowe anodowane / kolor srebrny mat
- wypełnienie dwustronne: płyty pcv 4mm, z naniesioną grafiką
- podstawy stalowe montowane do boku / 2 szt
- poziome półki z plexi – szerokość 70cm / 3 szt
 
WARIANT WYKONANIA
- konstrukcja: rama aluminiowa malowana na dowolny kolor z palety RAL,
- wypełnienie: płyta kompozytowa z naniesioną grafiką lub oklejona folią
 
MONTAŻ pylonu nie wymaga użycia narzędzi
 
Czas realizacji
około 10 dni roboczych, produkt nowy, wykonywany na zamówienie
 
Dostawa do Klienta
możliwa dostawa do klienta za dodatkową opłatą
 
Cena wersji standardowej
*cena netto 1331.00 PLN
*cena brutto 1637.13 PLN
*cena obowiązuje od 1.10.2018 i może ulec zmianie
 
Możliwość wykonania lady wg indywidualnego projektu Zamawiającego.

Zobacz inne produkty z tej grupy, przejdź do karty produktu

Aby uzyskać więcej informacji o produktach, o aktualnych cenach itp. -
zadzwoń lub wyślij e-mail

tutaj jesteś
Pylon PQ70

Tutaj przejdziesz do karty innego produktu


Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Pylony Omega QUBE Line nie zapomnij

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook