32 762 80 10

Pylon Omega QUBE Line - SZEROKI  

Pylon Omega QUBE Line – z pochyłą półką
 
Marzy Ci się reklama, która przyciąga uwagę, ale nie irytuje swoimi gabarytami? A może wybierasz się na targi, na których po prostu nie będzie za wiele miejsca? W takich wypadkach firma Omega System rekomenduje prezentowanie oferty reklamowej z wykorzystaniem pylonów.
 
Pylony reklamowe Omega QUBE Line to wąskie, pionowe stojaki, osadzone na stabilnych stalowych podstawach montowanych z boku. Zaletą pylonów Omega System jest możliwość dobrania dowolnej grafiki, która umieszczona jest w lekkiej aluminiowej ramie na płycie PCV lub kompozytowej. Pylony reklamowe mogą stanowić oddzielne formy reklamy, możesz je też łączyć w bloki, jeśli okaże się, że miejsca na targach jest więcej, albo jeśli chcesz zaprezentować ofertę reklamową w siedzibie swojej firmy.
 
Montaż pylonów jest niezwykle prosty – wystarczy do tego zwykły imbus. Konstrukcja jest lekka, łatwa w transporcie i przechowywaniu. Oferujemy pylony reklamowe w kilku wersjach, między innymi z pochyłą półką dostosowaną do materiałów formatu A4. Dzięki niej już nie tylko gabaryty pylonu i umieszczona na nim grafika mówią za Twoją firmę – klienci będą mogli zabrać ze sobą Twoje katalogi i materiały, a potem z pewnością wrócą z propozycją nowych zleceń. Tak właśnie działa dobra reklama!
 
PQ100 – Pylon Omega QUBE Line - SZEROKI to jeden z wielu pylonów wewnętrznych reklamowo-informacyjnych na które zwracamy Państwu uwagę. Pylony reklamowe to jedne z istotnych form (najczęściej) reklamy zewnętrznej. Może na początek postaramy się odpowiedzieć na pytanie: co to jest Pylon Reklamowy ? oraz jakie cechy charakterystyczne przypiszemy Pylonom Reklamowym ? Podany przez nas poniżej opis pylonu ma dosyć luźny charakter, nie jest ścisłą definicją lecz raczej opisem intuicyjnym. I tak uznamy, że występuje on na ogół jako obiekt przypominający słup czy rodzaj ścianki o dość dużych rozmiarach. Powierzchnia pylonu może niejednokrotnie osiągać nawet kilkanaście metrów kwadratowych. Zwykle obrys pylonów mieści się w prostokącie, w którym wysokość jest znacznie większa niż jego szerokość czy grubość. Z drugiej jednak strony pylony mogą występować w najróżniejszych kształtach. Mogą być de facto obiektami o kształcie prostokątnym, ale także walcowe czy w formie łuków.
Konstrukcja pylonów oparta jest na ramie stalowej czy aluminiowej - w zależności od przeznaczenia, wielkości czy innych czynników wymagających odpowiedniej wytrzymałości. Jeżeli mamy na myśli duże pylony zewnętrzne, to elementy konstrukcyjne wykonane są najczęściej z ram stalowych spawanych, zabezpieczonych przed korozją i w tym przypadku umocowanych na jakimś solidnym fundamencie. Tego typu pylony są bowiem elementami stałymi, nieprzenośnymi. Tak zbudowaną ramę nośną obudowuje się materiałami tworzącymi właściwy pylon. Może to być blacha, plexi, czy inne materiały odporne na korozję, działanie innych czynników atmosferycznych, promieni słonecznych itp. Wybierając materiał na pylony należy oczywiście zwrócić uwagę na łatwość ich czyszczenia, podatność na kształtowanie w pożądane formy.
Kolejnym elementem pylonów reklamowych jest ich oświetlenie tak by prezentowane treści, logo firmy, oferty handlowe, hasła reklamowe czy inne informacje marketingowe były dobrze widoczne i by przyciągały uwagę osób do których są kierowane. Pylony zewnętrzne możemy spotkać np. przy stacjach benzynowych, przy biurowcach, zakładach pracy, przy centrach handlowych itp. Np. na stronie Oznakowania budynków, Zewnętrzne pylony reklamowe możesz sprawdzić naszą ofertę w tym zakresie.
Te ogólne założenia opisujące pylony reklamowe odnoszą się równie dobrze w swojej istocie do prezentowanych na tej stronie pylonów Omega QUBE Line, które adresujemy dla twórców wystaw czy powierzchni wystawienniczych, targowych wewnętrznych. Ich funkcje są analogiczne jak omówionych powyżej pylonów zewnętrznych czyli mają za zadanie przyciągnąć uwagę Klienta i zainteresować go naszą ofertą. Szczegóły techniczne, konstrukcyjne wykonawcze czy wymiary oraz cenę dla wykonania standardowego prezentujemy w dalszej części tej strony. Alternatywne wykonania znajdziecie Państwo na innych stronach produktu (linki w opisach poniżej).
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-29 / utworzono 2018-09-23, Siemianowice Śląskie
 

Pylon PQ100

podgląd produktu front-bok-tył

Pylon Omega QUBE Line - SZEROKI

Informacje podstawowe o ofercie
- przedstawione poniżej informacje nie są ofertą w rozumieniu kh, kc
- podana cena, wzornictwo i inne elementy wykonania mogą ulec zmianie
- sprawdź cenę: omegasystem@omegasystem.pl  lub 32 762 80 10
OPIS i CHARAKTERYSTYKA WYKONANIA
nazwa: Pylon Omega QUBE Line - SZEROKI
nr katalogowy: PQ100
 
Wymiary podstawowe
szerokość: 100 cm
wysokość: 200 cm
 
BUDOWA STANDARDOWA
- konstrukcja: trzy ramy aluminiowe anodowane / kolor srebrny mat
- wypełnienie dwustronne: płyty pcv 4mm, z naniesioną grafiką
- podstawy stalowe montowane do boku / 2 szt
- pochyła półka z plexi – szer. 100cm /1 szt
 
WARIANT WYKONANIA
- konstrukcja: rama aluminiowa malowana na dowolny kolor z palety RAL,
- wypełnienie: płyta kompozytowa z naniesioną grafiką lub oklejona folią
 
MONTAŻ pylonu nie wymaga użycia narzędzi
 
Czas realizacji
około 10 dni roboczych, produkt nowy, wykonywany na zamówienie
 
Dostawa do Klienta
możliwa dostawa do klienta za dodatkową opłatą
 
Cena wersji standardowej
*cena netto 1394.00 PLN
*cena brutto 1714.62 PLN
*cena obowiązuje od 1.10.2018 i może ulec zmianie
 
Możliwość wykonania lady wg indywidualnego projektu Zamawiającego.

Zobacz inne produkty z tej grupy, przejdź do karty produktu

Aby uzyskać więcej informacji o produktach, o aktualnych cenach itp. -
zadzwoń lub wyślij e-mail

tutaj jesteś
Pylon PQ100

Tutaj przejdziesz do karty innego produktu


Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Pylony Omega QUBE Line nie zapomnij

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook