32 762 80 10

Parawany Wolnostojące do przestrzeni typu Open Space  

Parawany do szatni i do biura
 
To jedne z naszych ulubionych realizacji z wykorzystaniem systemów ram QUBE – głównie ze względu na niezliczone możliwości zastosowania. Parawany wolnostojące QUBE to nie tylko elementy rozdzielające przestrzeń, to także nośniki reklamy i estetyczne dekoracje Twojej przestrzeni biurowej!
 
Oczywiście rekomendujemy wykorzystanie parawanów QUBE także w ich klasycznej funkcji – jako lekkiej zabudowy w placówkach medycznych, zakładach fryzjerskich czy sklepach. Doskonale wydzielą miejsca do przebierania się albo do wykonywania zabiegów. Przy tym spełniają najwyższe wymogi higieniczne, można je myć i dezynfekować, dzięki czemu znajdą zastosowanie w placówkach medycznych.
 
Nasze parawany wolnostojące są jednak równie często wykorzystywane w przestrzeniach typu open space. Już nie musisz wydawać majątku na stałe boksy, które zdefiniują przestrzeń Twojego biura na długie lata. Parawany wolnostojące QUBE rozstawione w pomieszczeniach open space doskonale spełnią funkcję ścianek działowych. A jeśli jeszcze wypełnisz je grafiką, słowo "open space" nabierze zupełnie nowego wymiaru.
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-24 / utworzono 2018-02-12, Siemianowice Śląskie
 

Parawany QUBE Wolnostojące

podgląd produktów tej kategorii

Parawany QUBE stosowane do przestrzeni typu Open Space

Czy parawany wolnostojące kojarzą Ci się tylko z białym i nie zawsze estetycznym kawałkiem materiału? Czas to zmienić! Zapoznaj się z ofertą parawanów QUBE, a ujrzysz nowe możliwości, jakie daje lekka zabudowa przestrzeni typu open space i gabinetów medycznych. Hale open space w klubach fitness, przebieralnie w butikach albo parawany w placówkach medycznych dzięki ściankom QUBE zyskują nowe funkcje. Ty także możesz z nich skorzystać!

Przejdź do produktu

Aby uzyskać więcej informacji o produktach -
zadzwoń lub wyślij e-mail

Na karcie produktu - charakterystyczne cechy produktu, pełny opis, wymagania, orientacyjna cena itp.


Tutaj przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając Parawany przeznaczone do przestrzeni typu Open Space nie zapomnij

tutaj jesteś
Parawany QUBE

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook