32 762 80 10

Lady Promocyjne QUBE  

Stoisko targowe na setki sposobów
 
Twoje stoisko targowe musi się czymś wyróżniać. Doskonałe merytoryczne przygotowanie pracowników już nie wystarczy, dziś trzeba przede wszystkim przyciągnąć wzrok klienta. Spraw, by Twoje stoisko targowe wyróżniało się na tle innych - pomogą Ci w tym nasze lady promocyjne QUBE.
 
Lady promocyjne to nie tylko miejsce, gdzie odbywa się degustacja produktu albo gdzie leżą ulotki reklamowe. To idealne uzupełnienie stoiska targowego - przestrzeń, w której spotykasz się z klientem twarzą w twarz. Pozwól, by lady promocyjne QUBE przyciągnęły jego wzrok, a potem zainteresuj go swoim produktem.
 
Na system ram QUBE składają się dwa rodzaje lad promocyjnych:
 
• lada wystawowa składana,
 
• lada wystawowa zamykana.
 
Wszystkie lady QUBE są niezwykle lekkie i wygodne w transporcie. Nie chcemy, by rozłożenie stoiska targowego zajęło Ci więcej czasu niż absolutne minimum. Lady promocyjne QUBE zapakujesz do specjalnej torby transportowej i włożysz do bagażnika samochodu. Zamontowanie ich w hali wystawienniczej to jedynie chwila pracy.
 
Niech Cię nie zwiedzie mobilność lad QUBE. Przy całej swojej lekkości są to naprawdę solidne konstrukcje, które przetrwają lata. Dzięki wymiennym grafikom w każdej hali wystawienniczej będziesz mógł zaprezentować się z unikatowym designem i nikt się nie zorientuje, że korzystasz ciągle z tych samych ram do zbudowania stoiska targowego!
 
Jednym słowem - lady promocyjne QUBE to wygoda, gwarancja jakości, a także prawdziwa oszczędność czasu i pieniędzy. Czy już wiesz, jak je wykorzystasz na najbliższym evencie?
 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-11-28 / utworzono 2018-02-12, Siemianowice Śląskie
 

Lady Promocyjne QUBE

podgląd produktów tej kategorii

Lady QUBE

Promocje i targi to czasem jedyna okazja, byś spotkał się ze swoimi klientami twarzą w twarz. Nie bez znaczenia jest to, w jakim otoczeniu odbędzie się spotkanie. Zadbaj by lady, przy których będziecie rozmawiać, niosły ze sobą pozytywny przekaz.
 
Lady wystawiennicze QUBE zostały zaprojektowane jako element, który łączy, a nie dzieli. Brzmi banalnie? Sprawdź więc sam, jakie możliwości odnajdziesz w naszych ladach QUBE z profili aluminiowych:

Przejdź do produktu

Aby uzyskać więcej informacji o produktach -
zadzwoń lub wyślij e-mail

Na karcie produktu - charakterystyczne cechy produktu, pełny opis, wymagania, orientacyjna cena itp.


Linkiem poniżej przejdziesz do stron innej podkategorii produktów

Wybierając LADY OMEGA nie zapomnij

tutaj jesteś
LADY QUBE

zaprasza OMEGA SYSTEM AMP version


Podstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook