32 762 80 10

Stoiska Wystawiennicze, Zabudowy Targowe

O SYSTEMIE QUBE
SYSTEM RAM QUBE – zabudowa targowa w nowym wydaniu
Masz dość nudnych stoisk targowych, wystaw, które nie przyciągają odbiorców, biur, w których nie chce się pracować? Dobrze trafiłeś! Firma Omega System stworzyła innowacyjne rozwiązanie dla każdego, kto marzy o tym, by klasyczna zabudowa targowa zmieniła się w nowoczesny system wystawienniczy. Rozwiązaniem są ścianki QUBE – puzzle, które nadadzą Twojemu wnętrzu nowe życie.
Jak to wygląda? Ścianki QUBE to dopracowane w każdym calu ramy ekspozycyjne wraz z akcesoriami, wykonane z lekkich profili aluminiowych. Dzięki temu systemowi wystawienniczemu stworzysz unikalne ekspozycje, szybko je zaaranżujesz i rozmontujesz, a potem… ustawisz je ponownie, ale w całkiem nowej konfiguracji. Tak, system wystawienniczy QUBE to rozwiązanie wielokrotnego użytku!
 
Ścianki QUBE do organizacji wystaw i biur
Do dyspozycji oddajemy Ci dwa rodzaje ścianek, z których może powstać Twoja zabudowa targowa: ramy QUBE wypełnione płytą oraz ramy QUBE wypełnione tkaniną. Do tego niezbędne akcesoria: łączniki proste i kątowe, zawiasy, dodatkowe oświetlenie i inne elementy. Czy wyobrażasz sobie już, jak będą wyglądać Twoje stoiska targowe albo dział prezentacyjny czy ramy ekspozycyjne, jeśli dostaniesz do dyspozycji takie narzędzia?
 
Pozwól, że podpowiemy Ci, jak najczęściej wykorzystywana jest nasza zabudowa targowa:
- stoiska na targach – pamiętaj, że masz tylko kilka minut, żeby zaciekawić klienta; przyciągnij go lekką, nowoczesną konstrukcją swojego stoiska targowego, a zapamięta Twój system prezentacyjny na długo;
- muzealne ramy ekspozycyjne – wielka hala muzealna wcale nie musi świecić pustkami; podziel ją za pomocą ścianek muzealnych, stwórz tunele i ścieżki z ram ekspozycyjnych; niech to będzie system wystawienniczy na miarę XXI wieku; - pylony QUBE – chcesz wyeksponować konkretny element prezentacyjny, ulotki, dodać oświetlenie albo monitor? – nic prostszego; nasze ścianki QUBE spełnią wszystkie Twoje wymagania;
- panele hang QUBE – tego jeszcze nie było; pozwól, żeby Twoje stoiska na targach zawisły także… pod sufitem – kwadratowe ramy QUBE umieszczone nad głowami klientów przyciągną uwagę bardziej niż niejedna osadzona na ziemi zabudowa targowa, możesz być tego pewien!
 
Masz inne pomysły? Szukasz unikalnego rozwiązania prezentacyjnego dostosowanego do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z firmą Omega System – gwarantujemy, że nasze ścianki i całe systemy wystawiennicze dopasują się do Ciebie.
 
O OFERCIE QUBE
Wybór na lata – ścianki QUBE
System wystawienniczy ram QUBE to aluminiowe ramy ekspozycyjne o uniwersalnym wzornictwie, które dopasujesz do każdego wnętrza prezentacyjnego i do każdej zabudowy targowej. Zastanawiasz się, co nas wyróżnia? Tworzymy jedyne w swoim rodzaju komponenty do stoisk targowych, których możesz używać wielokrotnie, a Twoi klienci i tak będą przekonani, że na każdą okazję przygotowujesz zupełnie nowe ramy ekspozycyjne.
 
Zobacz, na czym polega magia zabudowy targowej na bazie ścianek QUBE:
- ukryte elementy konstrukcyjne – to Twój produkt jest ważny, nie ramy ekspozycyjne, dlatego zminimalizowaliśmy je tak, żeby to przekaz prezentacyjny był na pierwszym miejscu;
- kompaktowość i modułowy system wystawienniczy – organizujesz trzy wystawy w tym miesiącu? – zamów jeden zestaw ścianek QUBE do tworzenia stosik targowych, a za każdym razem będziesz mógł go ustawić inaczej;
- lekkość i prostota – to nie żadna czarna magia, z ramami wystawowymi QUBE każdy będzie mógł dowolnie zmontować i zaaranżować przeróżne zabudowy na targi.
 
Podoba Ci się takie rozwiązanie? Napisz do nas, a przedstawimy Ci pełną ofertę ram i ścianek Omega System. Wspólnie stworzymy coś wyjątkowego.
 
Targi branżowe to bardzo ważne wydarzenie dające możliwość bezpośredniego kontaktu partnerów biznesowych. Od jakości komunikacji zależy sukces i związane z nim korzyści. Odpowiednia organizacja i oprawa tego wydarzenia potwierdza lub wręcz buduje prestiż firmy, pozwalając zaprezentować jej zalety i osobowość. Stoisko to najważniejszy punkt kampanii wizerunkowej firmy, rodzaj wizytówki, która razem z odpowiednią obsługą sprawi, że firma zostaje zapamiętana na dłużej. Należy zatem zwrócić szczególną uwagę na wygląd i estetykę, które realizują cele komunikacyjne. Stoisko targowe to coś więcej niż punkt udzielania informacji. Dlatego ważna jest odpowiednia aranżacja, która zwróci uwagę, zainteresuje i zachęci do kontaktu. Poprawna aranżacja przestrzeni już nie wystarczy. Konieczny jest element zaskoczenia, aby zainteresować i zaciekawić odwiedzających targi. Możliwość stworzenia prostej, a zarazem unikatowej konstrukcji daje innowacyjny system ram Omega QUBE Line. Dzięki niemu można stworzyć indywidualnie skrojone pod potrzeby klienta stoisko wystawowe, które pozwala wykorzystać szereg funkcjonalnych rozwiązań. Zabudowy targowe wykonywane na systemie QUBE opracowanego przez firmę Omega System, to niepowtarzalne rozwiązanie, które pozwoli wyróżnić się na tle pozostałych wystawców. Za pomocą szeregu funkcjonalnych i wyjątkowo innowacyjnych rozwiązań, zabudowy targowe pozwalają na aranżację w niemalże nieskończonej liczbie wersji.
Podstawą dobrze zrealizowanej zabudowy targowej jest spójność i przejrzystość. Poszczególne elementy stoiska muszą być odpowiednio dobrane i spełniać określone zadania, czyli być po prostu użyteczne. I tak wykorzystana powierzchnia powinna zawierać stanowisko informacyjne oraz część ekspozycyjną – uzależnioną od tego, co chcemy pokazać – oraz jasny podział przestrzeni, ukazujący wewnętrzną scenografię. Do tego celu najlepiej sprawdzą się lady prezentacyjne oraz panele informacyjne Omega QUBE Line. Prezentacja produktów możliwa jest, dzięki szerokiej gamie dodatkowych elementów wyposażenia systemu QUBE, takich jak półki i ekspozytory. Ponadto ważne jest odpowiednie oświetlenie, które ukaże efekt całości i stworzy przyjemną atmosferę. Zabudowa targowa to pewna układanka ze stałych elementów, których aranżacja, dzięki wyobraźni i odwadze projektantów, może dać najrozmaitsze efekty. O sukcesie przesądza kreatywność oraz odpowiednie wykorzystanie innowacji.
Stoiska Omega QUBE Line stanowią wyjątkowo wszechstronną formę, która za sprawą kompaktowego systemu opartego na konstrukcji modułowej, pozwala wystawcom i projektantom stworzyć wyjątkowe kompozycje, które przepięknie eksponują ofertę firmy. Stoiska wystawowe Omega QUBE Line są niezastąpionym sposobem na imponującą prezentację, a wyposażenie ich w liczne dodatkowe akcesoria, w tym także dyskretne, ale spektakularne oświetlenie, staje się wymarzonym rozwiązaniem dla wystawców czy ekspozycji różnego rodzaju.
Poniżej omówimy szerzej Stoiska Wystawiennicze i Zabudowy Targowe.
Stoiska Wystawowe (wystawiennicze)
Omega System w oparciu o swoje innowacyjne systemy ram i akcesoriów QUBE pozwala stworzyć indywidualnie skrojone pod potrzeby klienta stoiska wystawowe, które pozwalają wykorzystać szereg funkcjonalnych rozwiązań i są bardzo stylowe.
Stoiska QUBE stanowią wyjątkowo wszechstronną formę, która za sprawą kompaktowego systemu opartego na konstrukcji modułowej, pozwala wystawcom i projektantom stworzyć wyjątkowe kompozycje, które przepięknie eksponują przedmioty wystawowe. Stoiska wystawowe QUBE są niezastąpionym sposobem na imponującą prezentację, a wyposażenie ich w liczne dodatkowe akcesoria, w tym także dyskretne, ale spektakularne oświetlenie, staje się wymarzonym rozwiązaniem dla muzeów czy wystaw różnego rodzaju.
Ścianki oraz inne bazowe elementy stoisk wystawowych QUBE pozwalają stworzyć wyjątkowo nowoczesne wystawy interaktywne w każdej tematyce, a lekkie i duże ramy QUBE służyć mogą przez długi czas. Organizacja przestrzeni za pomocą stoisk wystawowych QUBE jest efektowna i bardzo łatwa w aranżacji.
Zabudowy Targowe
Zabudowy targowe wykonywane na systemie QUBE opracowanego przez Omega System, to niepowtarzalne rozwiązanie, które pozwoli wyróżnić się na tle pozostałych. Za pomocą szeregu funkcjonalnych i wyjątkowo innowacyjnych rozwiązań, zabudowy targowe pozwalają na aranżację w nieskończonej liczbie wersji. Stoiska targowe wykonane na bazie mebli QUBE pozwalają na tworzenie różnych rodzajów ułożeń o różnym charakterze, dzięki czemu bez względu na dostępną przestrzeń, można stworzyć imponującą zabudowę.
Ramy i zabudowy QUBE pozwalają wykonać obszerne elementy scenografii, są lekkie i bardzo funkcjonalne. Organizacja każdej przestrzeni pod zabudowę targową staje się przyjemna, pozwala szybko zmieniać jej układ lub wydzielać z niej mniejsze funkcjonalne pomieszczenia. Ciekawe panele graficzne są łatwe zarówno w montażu jak i demontażu, oraz stanowią element wielokrotnego użytku, pozwalając odzwierciedlać każdą koncepcję. Zabudowy na targi QUBE to sposób na doskonałą i unikalną prezentację każdej firmy, która chce pokazać się klientom z jak najlepszej strony.

 
by: Lech Polakowski · modyfikowano 2018-09-25 / utworzono 2017-10-24, Siemianowice Śląskie
 

Stoiska QUBE Ramy QUBE to wszechstronny KOMPAKTOWY SYSTEM, rodzaj KLOCKÓW dla wystawców i projektantów o wszechstronnym zastosowaniu. Niezastąpiony w prezentacji grafiki w czystej formie, służący do budowy konstrukcji o charakterze targowym i wystawienniczym. System wyposażony w akcesoria do różnych zastosowań, także dyskretne lecz spektakularne oświetlenie.
wszechstronne zastosowanie
Ściany QUBE MUSSEO W muzeum, na wystawie System QUBE posłuży do wytyczenia ścieżki zwiedzania, jednocześnie będzie nośnikiem informacji, którą nanieść można na panele w formie tekstu lub grafiki. W ścianach umieścić można podświetlane gablotki oraz półki, możliwe są także indywidualne rozwiązania na miarę.
wyznacz ścieżkę zwiedzania
Stoiska targowe System QUBE to prosty sposób na stoiska targowe, który umożliwia ich aranżację w nieskończonej liczbie wersji. Korzystając z jednego zestawu ram stworzysz kilkanaście stoisk o różnym charakterze.
gotowe wzory stoisk
Meble ekspozycyjne QUBE Nowoczesne wystawy interaktywne. Na zdjęciu wystawa interaktywna "Zagadki Optyki" w Instytucie Odkrywania Tajemnic wykonana przez Firmę OFF Science. System QUBE posłużył jako tło do prezentacji zjawisk z dziedziny fizyki.
możliwości systemu QUBE
Ramy tkaninowe Jednolite tło dla eventu, konferencji prasowej lub telewizyjnej, element scenografii lub forma grafiki dekoracyjnej, to niektóre sposoby zastosowania jednolitych, dużych płaszczyzn tkanin rozpiętych na Ramach QUBE. Lekkie i duże.
duże panele graficzne
Organizacja przestrzeni System QUBE to doskonałe rozwiązanie do organizacji i podziału pomieszczeń. Lekki, tani system umożliwiający szybką zmianę układu przestrzeni, lub podział większej przestrzeni na mniejsze funkcjonalne pomieszczenia.
informacje techniczne
Ścianki QUICK QUBE Złożone z kilku paneli graficznych ścianki do szybkiego montażu i łatwego demontażu bez użycia narzędzi, ścianki QUICK QUBE. Nośnik informacji i grafiki.
ścianki wystawiennicze
Ścianki QUBE - Muzeum na Majdanku Kubiki wystawiennicze powstały przy współpracy z Państwowym Muzeum na Majdanku. Koncepcja bryły systemu, będąca autorskim projektem Izabeli Tomasiewicz z muzealnego działu wystawienniczego, była możliwa do zrealizowania dzięki ramom wystawienniczym Omega QUBE Line.
panele graficzne
Ścianki ekspozycyjne QUBE Łączone pod różnymi kątami oraz w ekspresyjne układy ściany wykonane z Ram QUBE, są idealnym nośnikiem wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Sprawdź !
ścianki ekspozycyjne QUBE
Ściany BIG QUBE Atrakcyjna grafika w połączeniu z oświetleniem - ściany BIG QUBE - każde pomieszczenie stanie się wyjątkowym miejscem wypełnionym niepowtarzalną atmosferą. Oświetlenie QUBE to lampy led o dyskretnej budowie i dużej mocy światła, zdolne oświetlić dużą płaszczyznę w niemalże jednolity sposób.
tło dla Twojego przedsięwzięcia
Meble ekspozycyjne QUBE Rodzaj materiałów używanych do budowy ekspozycji decyduje o jej charakterze. System QUBE umożliwia wykorzystanie wielu rodzajów wypełnień. Lady, ekspozytory podświetlone od wewnątrz, białym lub kolorowym światłem potęgują wrażenie, wzbogacają ekspozycję.
lady QUBE
Transport i magazynowanie Do bezpiecznego, łatwego przewożenia i magazynowania ram QUBE oferujemy ergonomiczne akcesoria, które ułatwią logistykę każdego wystawienniczego przedsięwzięcia. Wyposażeniem zestawów QUBE są wózki transportowe, pokrowce oraz skrzynki i skrzynie na akcesoria.
transport i magazynowanie
Akcesoria QUBE Akcesoria QUBE, są przemyślane, proste i łatwe w użyciu, bezpieczne.
informacje techniczne

Zabudowy targowe wystawowe

Omega System przedstawia:

Stoiska Wystawowe i Zabudowy Targowe

OMEGA SYSTEM to producent innowacyjnych systemów wystawienniczych i prezentacyjnych. Światowy dystrybutor wysokiej klasy modułowych systemów konstrukcyjnych - przenośnych i stacjonarnych. Elementów oznakowania do organizacji biur, hal i innych przestrzeni publicznych. Producent mebli ekspozycyjnych oraz innych produktów opartych na konstrukcjach z profili aluminiowych. System ram Qube to idealne rozwiązania dla stoisk wystawowych, świetlne ściany LED, ścianki tkaninowe, znaki wiszące, wyświetlacze i wiele innych. Najważniejsze cechy naszej oferty to wytrzymałość, niezawodność w sytuacjach wielokrotnego używania naszych elementów. Elastyczność naszych projektów opartych na modułowych konstrukcjach.
 
Odkryj szeroką naszą gamę produktów OMEGA SYSTEM


⚡ Zobacz ofertę Stoisk Wystawowych i Zabudów Targowych

Wybierz link z tej części aby przejść do odpowiednich szybkich stron AMP poświęconych produktom. Przedstawiamy tam szczegóły techniczne wykonania oraz podajemy ceny* dla wyrobów typowych, standardowych. * Ceny podane w kartach produktów oraz wzornictwo mogą ulec zmianie.

Zabudowy Targowe i Stoiska Wystawowe OMEGA SYSTEMPodstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 32 762 80 10
         tel. 32 762 80 18
         tel/fax 32 251 28 03

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook