32 762 80 10

Ścianki Wystawiennicze i Ścianki Ekspozycyjne

Wiek XXI to stulecie zmian i innowacji. Wkrótce oklepane muzealne i wystawiennicze schematy odejdą w niepamięć. Zastąpią je nowoczesne rozwiązania, dające wiele nowych możliwości i pozwalające na dynamiczne zmiany w krótkim czasie i przy minimalnym wysiłku. Systemy ścianek wystawienniczych produkowane przez Omega System wpisują się idealnie w najnowsze trendy. Umożliwiają ekspozycję druków, plakatów, grafik i dzieł sztuki we wnętrzach, jak i w plenerze. Uniwersalność i profesjonalizm to główne cechy naszych systemów. Ścianki wystawiennicze wyposażone są w akcesoria niezbędne do organizacji wystaw w różnych warunkach i układach. Rozmaite typy mocowań grafik, łączniki scalające moduły w dowolne kształty, dodatkowe oświetlenie czy podstawy stabilizujące to tylko niektóre rozwiązania świadczące o funkcjonalności naszych konstrukcji. Prostota wykonania sprawia, że ścianki ekspozycyjne są łatwe w użytkowaniu. Rozłożenie, reorganizacja czy złożenie ekspozycji zajmują niewiele czasu i nie wymagają dużego nakładu pracy. Całość dopełnia sposób wykończenia ścianek wystawienniczych. Wykonane są z trwałych materiałów najwyższej jakości. Do stabilizacji wykorzystujemy kręgi betonowe lub podstawy stalowe. Profile aluminiowe ram ekspozycyjnych standardowo anodowane są na srebrny mat, mogą być jednak pomalowane na dowolny kolor z palety RAL – zgodnie z życzeniem Klienta. Nasze systemy prezentacyjne sprawdzają się doskonale jako niezależne konstrukcje ekspozycyjne, lecz także mogą być doposażeniem innych form prezentacji, istniejących już na danej wystawie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stosujemy najwyższe jakościowo materiały i tworzymy unikalne konstrukcje, proponując dodatkowo usługi w zakresie projektowania graficznego i merytorycznego opracowania wystaw. Ta oferta to propozycja kompleksowa, od A do Z. Przy czym potrzeby i wymagania Klientów to nasz podstawowy punkt odniesienia.
Spośród szerokiej gamy oferowanych systemów ekspozycyjnych, na szczególną uwagę zasługują:
Ramy wystawiennicze Omega MULTIQUBE Line – system który oprócz możliwości ekspozycji obrazów i druków, umożliwia także montaż różnych przedmiotów. System wyposażony jest w rozmaite funkcjonalne akcesoria takie jak: zawiesia, półki, oświetlenie, zawiasy, łączniki kątowe. Ramy MultiQUBE to system otwarty, dlatego akcesoria do mocowania i prezentacji, mogą być wykonane indywidualnie, w taki sposób, aby dokładnie pasowały do charakteru eksponatów – w granicach możliwości technicznych.
Ścianki wystawiennicze Omega QUBE Line to większych lub mniejszych rozmiarów ramy aluminiowe. Ścianki ekspozycyjne z tej serii, swobodnie mogą funkcjonować jako pojedyncze, samodzielne elementy prezentacyjne, ale mogą być również łączone ze sobą w stoiska wystawowe. Jedną z ważniejszych zalet systemu jest zastosowanie w konstrukcji profili, które są praktycznie niewidoczne od frontu. Dzięki temu prezentowane treści są doskonale wyeksponowane i nic nie odwraca uwagi odbiorcy.
System ścianek ekspozycyjnych Omega ROUND Line – skonstruowane w oparciu o okrągłe profile aluminiowe, które cechują się dużą wytrzymałością oraz stylowym wykończeniem. W serii Omega Round Line znaleźć można między innymi wysokiej jakości ścianki plenerowe, które sprawdzają się podczas tworzenia ekspozycji na zewnątrz budynków. Konstrukcja tych ścianek jest mocna i stabilna, osadzona na podstawach betonowych, ukrytych pod estetycznymi nakładkami z tworzywa. Także ramy z serii Omega Round Line, jak wszystkie inne produkowane przez Omega System, można łączyć w grupy, ustawiając je w linie lub pod kątem prostym i tworząc zamknięte układy, np. czworoboki.
Ścianki ekspozycyjne Omega ECO Line to propozycja lekkich konstrukcji wystawienniczych. Służą one do organizacji wystaw wewnątrz budynków. Panele można wykorzystywać pojedynczo, ale mogą one też być łączone ze sobą, tworząc wieloelementowe ciągi w kształcie linii łamanej, czworoboku czy trójkąta. Są niczym harmonijka – wykonane z profilu o cechach zawiasu, mogą być ustawiane pod dowolnym kątem, a także rozstawiane i składane bez użycia narzędzi.
Obok aluminiowych konstrukcji w ofercie firmy Omega System można znaleźć także typowe Ściany Muzealne – przeznaczone do ekspozycji obrazów i grafik. Mają one też inne zastosowanie jak np. podział przestrzeni, wytyczanie ścieżek zwiedzania. Ściany muzealne mogą także stanowić tło dla różnych prezentacji. Moduły te umożliwiają dowolną aranżację przestrzeni wewnątrz budynków w prosty i niewymagający dużego nakładu pracy sposób. W krótkim czasie można ustawiać nowe ściany, które nadają się do wykończenia tradycyjnymi metodami, np. mogą być malowane farbami.
Także Ekrany Szklane stanowią nietypową propozycję przeznaczoną do organizacji wystaw i ekspozycji. Wykonywane są z hartowanego szkła o grubości 8 mm. Od góry i dołu osadzone w profilach aluminiowych. W górnym profilu można umieszczać elementy służące do wieszania eksponatów. Poza podstawową funkcją, jaką jest ekspozycja zdjęć czy grafik, ekrany szklane mogą również dzielić przestrzeń wystawienniczą, np. odgradzając zwiedzających od prezentowanych eksponatów.
 
by: Lech Polakowski · 2018-04-06 / 2017-11-22, Siemianowice Śląskie
 

System Wystawienniczy MULTIQUBE

wszechstronny system ram wystawienniczych, jego konfigurację można zmieniać dostosowując za każdym razem do aranżacji nowych wystaw, wielofunkcyjny profil i szereg akcesoriów sprosta każdemu zadaniu na każdej wystawie więcej o MULTIQUBE

Ścianki plenerowe ROUND

Wyróżniający się, bardzo estetyczny system ścianek plenerowych więcej o ściankach plenerowych

Ścianki ECO Line

najprostszy i niezwykle funkcjonalny system ścianek wystawienniczych do wewnątrz, dostępny w kilku wersjach o ściankach ECO Line

Ściany Muzealne

Prosta sala muzealna nie przedstawia sama w sobie wiele możliwości, jeśli chodzi o urozmaicenie ekspozycji. Wszystko zmienia się, kiedy do dyspozycji mamy nowoczesne ścianki muzealne. o ścianach muzealnych

Ścianki Wystawiennicze QUBE Line

Wystawy organizowane na zewnątrz budynków wymagają specjalnych rozwiązań. Naprzeciw oczekiwaniom ich twórców wychodzi system Omega QUBE Line z przeznaczeniem do pracy w plenerze. Innowacyjne konstrukcje tych ścianek są mocne i stabilne. więcej o ściankach zewnętrznych

Ścianki Wystawiennicze

Ścianki Wystawiennicze i Ścianki Ekspozycyjne

Budowa innowacyjnych Ścianek Wystawienniczych i Ścianek Ekspozycyjnych z lekkich aluminiowych profili to jeden z wileu obszarów działalności producenta zabudów wystawienniczych typu omegaSystem. W naszej ofercie znajdziesz szereg rozwiązań – od najprostszych, klasycznych ram, brył o złożonych kształtach, stelaży o ukrytym profilu, aż po wielofunkcyjne ramy z różnymi technikami mocowania czy podwieszania. Wszystkie elementy można łączyć w układy i ciągi. Produkowane przez nas elementy ścianek wystawienniczych ekspozycyjnych wykonane są z należytą starannością i precyzją. I co może najważniejsze – dostosowujemy się do indywidualnych wymagań i potrzeb użytkownika także w zakresie dodatkowych oczekiwanych funkcji. Na tej stronie prezentujemy ich szeroki wybór. A w szczególności System Ram Wystawienniczych MULTIQUBE, Ścianki Plenerowe ROUND, Ścianki ECO Line czy Ścianki Zewnętrzne QUBE Line oraz wiele innych.

Przeglądaj ofertę Ścianek Wystawienniczych i Ścianek Ekspozycyjnych

Ścianki Wystawiennicze i Ścianki EkspozycyjnePodstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 do 16:00

     tel. 327628010
         tel. 327628018
         tel/fax 322512803

     omegasystem(at)omegasystem.pl - dział obsługi klienta
         biuro(at)omegasystem.pl - biuro

     Omega System on facebook