601 633 613

Klatki Transportowe do Samochodu

Klatka Transportowa do Samochodu to BEZPIECZEŃSTWO dla Twojego pupila
Klatki transportowe do przewozu zwierząt domowych to najbezpieczniejszy sposób podróżowania ze zwierzakami. Transport psa w klatce to bezpieczeństwo i wygoda zarówno dla pupila jak i dla pasażerów - ograniczona, przyjazna przestrzeń zapewnia psu dobre samopoczucie i ogranicza stres związany z jazdą samochodem nawet w czasie długich podróży. W czasie transportu pies nie jest narażony na urazy a kierowca na jego niespodziewane pojawianie się na przykład na kolanach lub pod nogami.
 
Samochodowa Klatka do Transportu to FUNKCJONALNOŚĆ dla Ciebie
Klatkę wygodnie się wyjmuje i wkłada do bagażnika, nie wymaga to żadnych dodatkowych czynności czy narzędzi. Utrzymanie czystości i higieny wewnątrz klatki jest bardzo łatwe. Pojazd jest zabezpieczony przed szkodami, brudem, sierścią czy wilgocią.
 
SOLIDNA KONSTRUKCJA Klatek Transportowych dla Zwierząt sprawia, że Klatki są trwałe, estetyczne, nowoczesne i funkcjonalne.
Klatki Omega Animal & Sport wykonywane są z lekkich, bezpiecznych i solidnych, zamkniętych profili aluminiowych (anodowanych - nie brudzą, nie śniedzieją, nie starzeją się), najwyższej jakości sklejki wodoodpornej laminowanej lub odpornego i lekkiego tworzywa. Do produkcji klatek nie używa się nitów lecz przeznaczone specjalnie do tego celu mocne łącza metalowe - mocowania są stabilne, klatki mają wytrzymałą konstrukcję, są odporne na długotrwałe drgania i wibracje.
 
Producent Klatek Transportowych zapewnia o ich WSZECHSTRONNYCH MOŻLIWOŚCIACH
Istnieje możliwość wykonania klatek dla jednego lub dwóch psów oraz zabudowanie klatkami dowolnej przestrzeni bagażowej dla kilku psów. Możliwe jest wykonanie klatek do wszystkich typów samochodów. Klatki mogą być dopasowane do wnętrza każdego bagażnika czy pomieszczenia.
 
INDYWIDUALNA KONFIGURACJA dzięki współdziałaniu z Producentem Klatek Transportowych
Można wykonać klatki zgodnie z sugestiami kupującego. Klatka może mieć poprzeczki z tyłu i z boków lub może być wykonana bez krat. Konfiguracje są dowolne.
 
PRZEZNACZENIE czyli Dla Kogo Klatki Transportowe do Samochodu
Klatki są przeznaczone dla wszystkich miłośników psów (i nie tylko), którzy chcą zapewnić pupilowi komfort i wygodę, a sobie i swojej rodzinie bezpieczny sposób podróżowania. Klatki są świetnym rozwiązaniem zarówno dla hodowców i wystawców często podróżujących ze swymi psami jak i dla osób chcących wozić swego czworonoga na spacer w nowoczesny i bezpieczny sposób.
 
Klatki mogą być wykorzystane przez służby ratownicze i wszystkich przewodników pracujących lub ćwiczących z psami.
Klatki sprawdzają się w schroniskach i hotelach dla zwierząt.
Klatki mogą być używane przez lekarzy weterynarii a możliwość zabudowy dowolnej przestrzeni klatkami jest świetnym rozwiązaniem w lecznicach weterynaryjnych.
 
by: Lech Polakowski · 2018-04-06 / 2017-12-11, Siemianowice Śląskie
 

Podwójne Klatki Transportowe do Samochodu dla Zwierząt

Przeznaczona do transportu samochodem Klatka Podwójna Transportowa posiada przegrodę dzieląca klatkę na dwie części, która jest wyjmowana w łatwy sposób niewymagający użycia narzędzi. o podwójnych klatkach transportowych

Klatki Pojedyncze do Transportu Psów w Aucie

Klatki transportowe pojedyncze występują w szeregu odmian, wymieńmy - klatkę transportową pojedynczą z progiem lub z zabudowanym bokiem oraz w wersji z zabudowanymi bokami. o pojedynczych klatkach transportowych

Multiboksy - Klatki do Transportu Zwierząt w Samochodzie

Klatki-Multiboksy wykorzystują nieograniczone możliwości profili aluminiowych OmegaSystem dzięki czemu dają okazję zabudowy klatkami dowolnej przestrzeni pojazdu czy pomieszczenia. o multiboxach do transportu zwierząt

Wyposażenie Dodatkowe do Klatek Transportowych do Samochodu

Jako element wyposażenia dodatkowego klatki wymieńmy zgodną z Regulaminem Zawodów Obedience Przeszkodę Regulowaną wykonaną z lekkich i solidnych profili aluminiowych. o wyposażeniu do klatek transportowych

Klatki do Transportu Zwierząt

Klatki Transportowe do Samochodu do Przewozu Psów i innych Zwierząt

Jedną z ważniejszych pozycji na liście produktów firmy Omega System są Klatki Transportowe do przewożenia zwierząt w szczególności psów. Na zamówienie oferujemy Klatki Transportowe idealnie dopasowane do Twojego samochodu! Produkowane przez nas Klatki do Transportu Psów mogą ponadto być wyposażone w elementy dodatkowe poprawiające organizację przestrzeni. Transportery do samochodu mogą posiadać szuflady, doskonałe do przechowywania drobnych przedmiotów jak np. dokumenty. System profili stosowany do budowy Klatek umożliwia zabudowę klatkami dowolnej przestrzeni w samochodzie dzięki czemu klatki mogą być wykorzystane przez służby porządkowe, służby ratownicze. Świetnie spisują się także w schroniskach oraz hotelach dla zwierząt. Klatki Transportowe Omega System są szczególnie polecane dla lekarzy weterynarii. Są także doskonałym rozwiązaniem jako zabudowa dowolnej przestrzeni np. w lecznicach weterynaryjnych.

Przeglądaj ofertę Klatek do Przewozu Psów i innych Zwierząt Domowych do Samochodu

Transportowe Klatki do Przewozu Psów i innych Zwierząt, do SamochoduPodstawowe dane firmy Omega System

Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje o firmie Omega System produkującej systemy i meble wystawiennicze, meble prezentacyjne przenośne i stacjonarne oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na Państwa pytania zarówno telefoniczne jak i e-mailem.

    Omega System 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Pszczelnicza 14, Polska

     tel. 601 633 613
         tel. 601 506 862
         tel/fax 32 251 28 03

     klatki(at)omegaanimalsport.pl

     Omega System Animal & Sport on facebook